fbpx
Naujienos

Vaidmenį filme „Toras 2. Tamsos pasaulis“ Natalie Portman gavo mažo ūgio dėka

Kadras iš filmo „Toras 2. Tamsos pasaulis“  Forum Cinemas archyvas
Kadras iš filmo „Toras 2. Tamsos pasaulis“
Forum Cinemas archyvas

Viena Holivudo coliukių, aktorė Natalie Portman, kurios ūgis siekia vos 160 centimetrų, filme „Toras 2. Tamsos pasaulis“ (angl. „Thor The Dark World“) įkūnija Toro mylimąją, mokslininkę Džeinę Foster. 31 centimetru už Toro vaidmenį atliekantį aktorių Chrisą Hemsworthą mažesne esanti aktorė pokalbių šou „The Graham Norton Show“ juokavo, jog šį vaidmenį gavo tik savo mažo ūgio dėka.

„Mane pasirinko dėl mažo ūgio, kadangi šalia manęs bet koks žmogus atrodys milžinišku“, – juokavo aktorė, kurios ūgį įamžino ir žaislų kūrėjai, pristatę Džeinės Foster ir Toro figūrėles:

Informacijos, jog filmo kūrėjai aktorę Natalie Portman pasirinko dėl mažo ūgio, nepaneigė ir filmo režisierius Alanas Tayloras, prisipažinęs, jog į aktorių atranką kvietė tik aktores, kurių ūgis neviršija 168 centimetrų. „Tačiau tai nebuvo pagrindiniu kriterijumi, o Natalie šį vaidmenį gavo ne tik ūgio, tačiau ir talento dėka“, – reziumavo režisierius.

Antrojoje filmo „Toras“ dalyje „Toras 2. Tamsos pasaulis“, Chriso Hemswortho herojus Toras grįš pas mylimąją, kurią netrukus parsigabens į gimtąjį Asgardą. Deja, išsvajota ramybė netrunka ilgai – jau netrukus vyras priverčiamas ginti gimtinę ir Devynias karalystes, sunaikinti kurias siekia Tamsieji Elfai, besigviešiantys valdžios ir amžinos suirutės. Tačiau ar susidūręs su priešu, esančiu pajėgesniu už visą Asgardo kariauną, Toras pasirodys esąs pajėgiu stoti į kovą ir nugalėti?.. Visi atsakymai – fantastiniame veiksmo ir nuotykių filme „Toras“ dalyje „Toras 2. Tamsos pasaulis“ jau nuo lapkričio 15 dienos.

Plačiau apie kiną – http://www.forumcinemas.lt/Event/303214

Filmo anonsas:

Parengė Amelija Lučinskaitė 

Komentarai