fbpx
Naujienos

Vaidmeniui filme „Violetos ir Deizi“ vietoj B. Williso buvo pasirinktas J. Gandolfiniui

Kadras iš filmo „Violeta ir Deizi“.
Kadras iš filmo „Violeta ir Deizi“.
Kadras iš filmo „Violeta ir Deizi“.

Užantyje turėdamas „Oskarą“ už scenarijų filmui „Precious“, režisieriaus kėdėje debiutuojantis Geoffrey Fletcheris, nustebino kino mylėtojus. Jo naujajame filme „Violeta ir Deizi“ sužibės vieni iš geriausių jaunosios ir vyresnės kartų Holivudo aktorių.

Tai juosta – apie dvi pašėlusias, naivias, bet labai drąsias ir pavojingas paaugles, kurios gyvenimui prasimano atimdamos gyvybes kitiems. Jauna ir perspektyvi aktorė Saoirse Ronan („Hana“, „Numylėtieji kaulai“) drauge su žaviąja Alexis Bledel („Nuodėmių miestas“, „Keliaujančių kelnių seserija“) įkūnija Q. Tarantino vertas ginklo drauges. Sveiką protą, paskanintą humoru, filme išlaiko Sopranas – Jamesas Gandolfini, atliekantis vieną iš paskutiniųjų savo vaidmenų.

Renkant aktorių grupę filmui, pagrindiniai vaidmenys iš pradžių skirti Bruce Willisui bei „Didžiojo Getsbio“ žvaigždei Carey Mulligan. G. Fletcheris savo režisūriniam debiutui komandą rinkosi atidžiai, ilgai ir smulkmeniškai. Deizi vaidmenį gavusiai S. Ronan ieškota partnerė, kuri įkūnytų už angeliško veidelio besislapstančią velnišką merginą – Violetą. A. Bledel, skaitydama dialogą iš filmo, parodė režisieriui keletą personažo variantų, kurių vienas pribloškė ir užkirto kelią C. Mulligan dalyvavimui filmavime.

Išgarsėjęs kaip mafijos bosas J. Gandolfini dėl šio vaidmens konkuravo su nesunaikinamu Bruce Willisu. Ieškodamas itin kontraversiško personažo filmui režisierius išsirinko J. Gandolfini nuošalėje palikdamas B. Willisą. Naujuosius „Telmos ir Luizos“ nuotykius Lietuvos kino teatruose žiūrėkite jau nuo rugpjūčio 9 dienos.

GPĮ informacija

Komentarai