fbpx
Desertas (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Vaiduokliškas kino tearas Egipto dykumoje – estų fotografo nuotraukose

Kino teatras Egipto dykumoje, kurioje be jūsų daugiau nieko nėra? Skamba kaip scena iš Lyncho filmų? Visai ne filmas, nors, kertame lažybų, jog jei Lynchas žinotų šią vietą, tikrai joje kažką sukurtų. Tačiau kol kas viską atrado (vakariečių akims) ir įamžino garsus estų fotografas Kaupo Kikkas.

Susipažinkite – giliai Egipto Sinai dykumoje esantis apleistas vaiduokliškas 150 vietų kino teatras po atviru dangumi. Kaip savo puslapyje  teigia K.Kikkas, jis buvo pastatytas XX a. pradžioje turbūt žolės padauginusio turtingo prancūzų romantiko Dynno Eadelo.

Deja, kino teatras niekada neatliko savo tikrosios paskirties ir filmai jame nebuvo rodomi – atidarymo naktį elektros generatorius sugedo ir sugadino visą šventę. Kalbama, jog vietiniai Egipto pareigūnai pasirūpino šiuo nesklandumu, nesupratę keisto europiečio užmojų.

blog_kaupo_kikkas_KKK3392_blog
Kaupokikkas.com nuotr.

Jei manote, kad visa tai yra melas, „GoogleMaps“ galite surasti šią vietovę su aiškiais kino teatro kėdžių linijų požymiais.


View Larger Map

Kaip Dazeddigital.com teigė estų fotografas, Sinai dykumoje yra draudžiama keliauti vienam, be oficialaus turo ar organizuotos kelionės. „Jie visada turi tą patį maršrutą ir vieną kelią, kuris, pasirodo, yra visai netoli nuo šio kino teatro. Manau, vietiniai tikrai žino apie kino teatrą, tačiau dėl valdžios ir vietinių beduinų nepasitenkinimo keistu prancūzų projektu, niekas apie tai nekalba“, – pasakojo K.Kikkas.

c
Kaupokikkas.com nuotr.

Nuotraukos – Kaupokikkas.com

Komentarai