fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

Vaizdo klipe „Šventojo“ kūrėjai atsako – kokiam žiūrovui skirtas šis filmas (video)

Šiuo metu šalies kino teatruose lankomiausio filmo „Šventasis“ kūrybinė grupė atsisėdo į žiūrovo vietą ir atsakė į vieną klausimą. Režisierius Andrius Blaževičius, aktoriai Valentinas Krulikovskis, Indrė Patkauskaitė, Gelminė Glemžaitė, Lukas Malinauskas, scenaristė Teklė Kavtaradzė, montažo režisierė Silvija Vilkaitė, prodiuserė Marija Razgutė pateikė savo nuomonę, kam skirtas jų sukurtas filmas. Jų atsakymai apibendrinti vaizdo klipe.

Kam skirtas filmas „Šventasis“:

Nuo rugsėjo 22-osios geriausiu metų filmu Lietuvių kino akademijos apdovanojimuose pripažintą „Šventąjį“ galima išvysti didžiuosiuose šalies miestuose bei Ukmergėje, Varėnoje, Utenoje, Alytuje, Marijampolėje, Gargžduose, Utenoje, Nidoje. Kai kuriuose miestuose įvyks tik po vieną seansą: Jurbarke ir Vilkaviškyje   rugsėjo 27 d. ir Raseiniuose rugsėjo 30 d.

Susitikimai su kūrybine grupe

Vaizdo klipe nufilmuoti „Šventojo“ kūrėjai keliauja po Lietuvą ir po filmo atsako į žiūrovų klausimus, kurių pažiūrėjusiems filmą kyla tikrai daug. Taigi rugsėjį ir spalį dar laukia šie susitikimai:

  • rugsėjo 26 d., 18 val., Kauno kino teatre „Romuva“ lankysis aktorius Valentinas Krulikovskis ir scenaristės Marija ir Teklė Kavtaradzės;
  • rugsėjo 27 d., 17 val., Ukmergės kino salėje – aktoriai Valentinas Krulikovskis ir Lukas Malinauskas;
  • rugsėjo 27 d., 19 val., Utenos kino namuose „Taurapilis“ – aktoriai Valentinas Krulikovskis ir Lukas Malinauskas;
  • rugsėjo 28 d., 18 val., Telšių dramos teatre – režisierius Andrius Blaževičius (seansas nemokamas);
  • rugsėjo 30 d., 19 val., Klaipėdos kultūros fabrike – aktorė Gelminė Glemžaitė;
  • spalio 3 d., 19 val., Vilniaus kino teatre „Skalvija“ – režisierius Andrius Blaževičius.

Filmo anonsas:

Komentarai
Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias kino renginys Lietuvoje. Sukurtas 1995 metais, festivalis vieno didžiausių ir gausiausiai lankomų renginių šalyje vardą užsitarnavo pateikdamas žiūrovams kruopščiai atrinktą, didžiuosiuose pasaulio festivaliuose kino profesionalų ir mėgėjų įvertintą kino programą.