fbpx
Naujienos

Vardan vaidmens „Žvaigždžių karuose“ Chloë Moretz pasiryžusi žudyti

Kadras iš filmo „Smūgis žemiau juostos“  „Forum Cinemas“ archyvas
Kadras iš filmo „Smūgis žemiau juostos“
„Forum Cinemas“ archyvas

Filmo „Smūgis žemiau juostos“ (angl. „Kick – Ass 2“, 2013) žvaigždė, aktorė Chloë Grace Moretz pastaruoju metu mėgaujasi šlovės spinduliais. 16-metė paauglė šiuo metu pluša net ties devyniais kino projektais, vienas kurių jau pasiekė ir kino ekranus Lietuvoje.

Tačiau, kaip paaiškėja, net ir itin didele paklausa pasižyminčios žvaigždėms tenka kovoti dėl svajonių vaidmenų. Ne išimtimi pasirodo esanti ir C. Moretz, regis, pasiryžusi viską mesti vardan svajonių vaidmens filme „Žvaigždžių karai“. Interviu kanalui MTV jaunoji kino žvaigždė prisipažino esanti pasiryžusi net žudyti dėl vaidmens naujausiame režisieriaus J. J. Abramso filme.

C. Moretz interviuojant apie filmą „Smūgis žemiau juostos“, smalsus žurnalistas paklausė, ar merginai įdomus naujasis J. J. Abramso „Žvaigždžių karų“ filmas. „Žinoma! Tai juk „Žvaigždžių karai“!“, – sušuko mergina, pridūrusi, jog „galėčiau nužudyti tam, kad tapčiau šios franšizės dalimi. J. J., duosiu tau savo telefono numerį – gali parašyti man“, – valiūkiškai ir linksmai prieš kamerą vaipėsi C. Moretz.

Šiuo metu mergina kartu su Denzeliu Washingtonu filmuojasi trileryje „The Equalizer“ bei dalyvauja filmų „Kerė“ (angl. „Carrie“) bei „Smūgis žemiau juostos“ (angl. „Kick – Ass 2“, 2013) reklaminėse kampanijose. Pastarasis, jau nuo šiandien startavęs Lietuvos kino ekranuose, pasakoja apie naują superherojų judėjimą įkvėpusius charizmatiškąjį Kick-Ass Deivą (akt. Aaron Taylor-Johnson) ir žavingą Žudikę Mindę (akt. Chloë Grace Moretz), prisijungusius prie su nusikalstamumu kovojančios grupuotės, vadovaujamos Žvaigdiškai Dryžuoto Pulkininko (akt. Jim Carrey). Iki šiol kovoję su eiliniais nusikaltėliais, svajonių komandos nariai, regis, pasiekia pagrindinį savo tikslą – padeda tašką neramumams gatvėje ir užtikrina ramią miestelėnų kasdienybę. Deja, ramų komandos gyvenimą sudrumsčia netikėtai pasirodęs piktadarys MF (akt. Christopher Mintz-Plasse), lydimas ištiso būrio pakvaišusių pakalikų bei siekiantis jaunuoliams atkeršyti už pirmojoje filmo dalyje padarytus veiksmus.

Įprasto gyvenimo skonio ragauti bandę Mindė ir Deivas priversti pamiršti žemiškąjį gyvenimą, nerti į spalvingus kostiumus ir kibti į pagalbą super komandai bei įrodyti, kad net ir XXI amžiuje galioja taisyklė – „Visi už vieną, vienas už visus!“ Kaukėti ir labai pavojingi nuotykiai kine žiūrovų laukia jau nuo rugpjūčio 30 d.

Filmo anonsas: 

 „Forum Cinemas“ informacija

Komentarai