fbpx
Naujienos

„Variety“ pagerbs Viggo Mortenseną, Jeffą Nicholsą ir Pharrellį Williamsą

Aktorius Viggo Mortensenas
Šaltinis – tvovermind.com

Aktoriui Viggo Mortensenui, režisieriui Jeffui Nicholsui ir muzikantui Pharrelliui Williamsui bus įteikti „Variety Creative Impact“ apdovanojimai. Ceremonija įvyks sausio mėnesį per Kalifornijoje vyksiantį Palm Springso kino festivalį. Renginys vyks „Parker Palm Springs“ kurorte.

Viggo Mortensenui apdovanojimas bus įteikiamas už vaidmenį „Šaunusis kapitonas: gyvenimas be taisyklių“ (Captain Fantastic, 2016). „Viggo Mortenseno didžiulis įdirbis kompanijos „Bleecker Street“ filme „Šaunusis kapitonas: gyvenimas be taisyklių“ pelnė jam „Auksinio gaublio“ ir „SAG“ nominacijas. Esami laimingi galėdami pagerbti  šį aktorių už savo pasirodymą šiame filme ir už 30 metų trunkančią karjerą“, – teigė „Variety“ viceprezidentas Stevenas Gaydos.

Režisierius Jeffas Nicholsas bus apdovanojamas už Kanų kino festivalyje pristatytą filmą „Mylintis“ (Loving, 2016). Režisierius per nepilnus dešimt kūrybos metų sukūrė jau nemažai pripažintų filmų – „Take Shelter“ (2011), „Mud“ (2012) ir šiais metais Berlyno kino festivalio pagrindinėje programoje buvusį „Midnight Special“ (2016).

Muzikantas Pharrellas Williamsas bus pirmasis, gavęs apdovanojimą už prodiusavimą už filmą „Hidden Figures“ (2016). Dramoje pasakojama apie tris matematikes afroamerikietes moteris, dirbusias septintajame dešimtmetyje NASA ir padėjusias pirmajai misijai kosmose.

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai