fbpx
Naujienos

Vasariškame Manto Jankavičiaus ir Džesikos Vienažindytės filmo „Pakeliui“ meniu – šaltibarščiai ir bulvytės

Filmo „Pakeliui“ kūrimo akimirka Žilvino Naujoko nuotrauka, „LiTl Baz Pictures“
Filmo „Pakeliui“ kūrimo akimirka
Žilvino Naujoko nuotrauka, „LiTl Baz Pictures“

Tėvą ir dukrą naujajame Ričardo Marcinkaus kelio filme „Pakeliui“ įkūniję aktorius bei dainininkas Mantas Jankavičius ir jaunoji aktorė Džesika Vienažindytė filmavimo aikštelėje susidūrė su skirtingais iššūkiais. Vienas skaniausių, nors ir skrandžių ištvermės pareikalavęs, – šaltibarščių valgymo scena pagrindinio herojaus Panko namuose bei užkandis kavinėje.

Kadangi „Pakeliui“ herojai keliauja vasarą, nenuostabu, kad vasariškas ir jų maisto racionas. Panko mama, kurią įkūnijo žinoma aktorė Janina Matekonytė, pasisvečiuoti atkeliavusį sūnų ir anūkę sutinka pagaminusi didelį puodą šaltibarščių. Išalkę svečiai greitai puola kabinti gardžią, šaltą, naminę sriubą.

„Dublių buvo gal kokie šeši. Juose Džesika visą laiką matėsi valgydama šaltibarščius.  Ji suvalgė maždaug 5-ias lėkštes tų šaltibarščių. Mantas juokais stebėjosi, kaip gali į litro talpos skranduką tilpti 3 litrai šaltibarščių ir kad apie balerinos karjerą Džesika gali jau pamiršti, nes storų balerinų nebūna“, – su šypsena filmavimų akimirkas prisiminė R.Marcinkus.

Pats M.Jankavičius teigė visai nesiskundęs šaltibarščių gausa. „Šaltibarščius labai mėgstu, tik kad labiau mėgstu juos valgyti kavinėse, o ne gaminti“, – sakė jis.

Filme „Pakeliui“ Manto bei Džesikos herojams tenka apsilankyti ir kavinėje. Čia aktorių laukė ypač daug dublių, tad valgyti vėl teko gausiai, o filmavimams artėjant į pabaigą net spjauti maistą užuot rijus. „Nujausdama, kas jos laukia, Džesika net nevalgė pietų“, – mergaitės sumanumą gyrė juostos režisierius.

Atradimų kupina „Pakeliui“ herojų kelionė nepašykštės įtampos, ieškojimų, draugystės ir meilės. Žiūrovai filme išvys buvusio žinomo rokerio Panko nuopolį, jo susitikimą su netikėtai atsiradusia dukra bei troškimą atsispirti nuo dugno ir būti tokiu tėčiu, kokiu mergaitė galėtų didžiuotis.

Lapkričio 21 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančio filmo „Pakeliui“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"