fbpx
Naujienos

Veiksmo prisotintame „Divergentės“ tęsinyje „Insurgentė“ Shailene Woodley ir Kate Winslet herojės vėl susirems

Kadras iš filmo „Insurgentė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Insurgentė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Insurgentė“
„ACME Film“ archyvas

Prieš metus žiūrovai kino ekranuose išvydo užsimezgančią Beatrisės Prior (akt. Shailene Woodley) istoriją fantastiniame distopinės ateities pasaulyje filme „Divergentė“. Kovo 20-ąją dieną Lietuvos kino teatrus pasieks antroji juostos dalis „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“), kuri pasiūlys ne tik dar ryškesnį aktorių kolektyvą bet ir ypač daug veiksmo.

„Insurgentės“ įvykiai toliau rutuliojasi į penkias bendruomenes padalintoje futuristinėje visuomenėje. Kiekvienam čia skirtas konkretus vaidmuo, o už jo nevykdymą rizikuojama tapti atstumtaisiais. Už šiuos žiauresnio likimo nusipelno tik tie, kurie turi keletui bendruomenių būdingų bruožų – jie laikomi nekontroliuojamais ir yra medžiojami. Viena jų – Beatrisė. Pirmojoje dalyje savo prigimtį nuslėpusi ir vieną savo trenerių, Ketvirtąjį, pamilusi mergina dabar priversta bėgti, nes ji kelia grėsmę esančios santvarkos stabilumui.

Kaip aiškina filmo „Insurgentė“ kūrėjai, žodis „insurgentė/-as“ reiškia asmenį, besipriešinantį valdantiesiems, nors šie nebūtinai yra laikomi priešiškais. Naujojoje juostoje akcentuojama, kad vienas pasirinkimas gali tave pakeisti arba sunaikinti. Kiekvienas kelias turi savo pasekmes. Po „Divergentės“ įvykių bendruomenėse ima kirbėti neramios nuotaikos, kurios, regis, tiesiog supa Trisę. Ji privalo apsaugoti tuos, kuriuos myli, ir pasirūpinti savo pačios gyvybe, kol jos galvoje kirba tūkstančiai klausimų apie sielvartą, gebėjimą atleisti, tikrąją tapatybę, atsidavimą, politiką ir meilę.

Susirėmimai perauga į tikrą karą, nesutarimai tarp bendruomenių vis didėja. Kovojant kiekvienam tenka pasirinkti kažkurią pusę. Atsiranda daug paslapčių, o pasirinkimai įgyja dar didesnę jėgą. Trisę užgriūna milžiniška atsakomybė ir jai sunkiai sekasi suvokti savo pačios jausmus.

Prieš pat amerikietiškojo futbolo sezono finalą „Super Bowl“ buvo pristatytas naujausias „Insurgentės“ filmukas, kuriame parodoma Trisės akistata su viena didžiausių jos priešių Džanina (akt. Kate Winslet) bei į šipulius subyrantis pasaulis. Jį išvysti galite čia:

Antroji „Divergentės“ dalis „Insurgentė“, kurią režisavo vokiečių kino kūrėjas Robertas Schwentke, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus kovo 20 dieną.

Trumpasis filmo „Insurgentė“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"