fbpx
Naujienos

Veiksmo trilerio „Bitininkas” režisierius: Jasonas Stathamas ir vėl sugebėjo pranokti pats save

Jason Statham stars as Clay in director David Ayer’s THE BEEKEEPER.
An Amazon MGM Studios film
Photo Credit: Daniel Smith
© 2024 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc. All Rights Reserved.

Internetinių sukčių auka gali tapti bet kas. Tačiau, kartais taikiniu pasirinkę netinkamą asmenį, jie patys tampa aukomis. Tai, ko gero, vieno įspūdingiausių visos Jasono Stathamo karjeros veiksmo trilerių – adrenalino kupinos juostos „Bitininkas“ – trumpai nupasakota esmė. Visus siužeto vingius, sunkiai protu suvokiamas veiksmo scenas ir patį J. Stathamą naujausiame jo filme bus galima išvysti jau nuo šio penktadienio, sausio 12 dienos. Trilerį į kino ekranus perkėlė „Savižudžių būrio“ režisierius Davidas Ayeris.

Jason Statham stars as Clay in director David Ayer’s THE BEEKEEPER.
An Amazon MGM Studios film
Photo Credit: Courtesy of Amazon MGM Studios
© 2024 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc. All Rights Reserved.

„Tai filmas, kuriame žiūrovai išvys tikrą veiksmą. Ir labai daug jo – nuo pat pradžių iki pat pabaigos. Juosta sukurta taip, kad kino salėje neliktų nė vieno nuobodžiaujančio. Dėl to pasistengė didžiulė komanda, o kai vienoje vietoje dirba daugybė galvų ir rankų, lygiai kaip avilyje – viskas būna tobula“, – įsitikinęs J. Stathamas, kuris ne viename interviu jau užsiminė ir apie svajonę suvaidinti šios juostos tęsinyje.

Režisieriaus teigimu, žiūrėdami trilerį, žiūrovai ne kartą turėtų nustebti.

„Ne tik dėl Jasono sugebėjimų filmavimo aikštelėje vis pranokti save, bet ir dėl to, kad kuriant „Bitininką“ dirbo didžiulė profesionalų komanda. Vien ko jau vertas pats scenarijus, neleisiantis net atsikvėpti“, – intriguoja režisierius.

„Bitininkas“ pasakos apie moterį, kuri, susidūrusi su internetiniais sukčiais ir netekusi viso gyvenimo santaupų, nusižudo. Dėl artimos draugės mirties,  jos paslaptingam kaimynui Klėjui (akt. J. Stathamas)  užverda kraujas ir vyras pasižada padaryti viską, kad atkeršytų už jos mirtį.

Keršydamas Klėjus užkabina didžiulę nusikaltėlių organizaciją, tiesiogiai valdančią visus aukšto rango pasaulio politikus. Atrodytų – ką prieš tokią jėgą gali padaryti vienas žmogus? Bet Klėjus ne toks: praeityje jis priklausė itin slaptai, iš „superagentų“ sudarytai organizacijai „Bitininkai“, kuri buvo sukurta kovoti su blogiu tuomet, kai jokios kitos priemonės nebepadeda.

Veiksmo trileris „Bitininkas“, kuriame J. Stathamas ir vėl pranoksta pats save, Lietuvos kino ekranuose jau nuo šio penktadienio, sausio 12 dienos.

Filmo anonsas:

 

 

 

 

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"