fbpx
Naujienos

Veiksmo trileryje „John Wick“ Keanu Reevesas vienas sudoroja net 95 blogiukus

Kadras iš filmo „John Wick“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo  „John Wick“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „John Wick“
„ACME Film“ archyvas

Į Lietuvą atkeliavo naujas stilingas veiksmo trileris „John Wick“, kuriame aktoriaus Keanu Reeveso herojus pademonstruos, kokios bausmės nusipelno tie, kurie pasimaišo po kojomis ginklus paslėpusiam, tačiau amato nepamiršusiam samdomam žudikui. Elegantiškai, su įspūdingais triukais, milžinišku šaudmenų arsenalu ir be jokio pasigailėjimo jis naikins priešų gretas. Pats K.Reevesas teigė puikiai pasilinksminęs „John Wick“ filmavimo aikštelėje.

Nors dalį filmavimų aktoriui teko būti aplamdytam – sukruvintais drabužiais, išmargintam sumušimais ir praplyšusiais marškiniais – jis pasakojo, kad darbas jam patiko. „Ar juokaujate? Skųstis? Juk tai nuostabu! Džonas buvo sužeistas, jis kraujavo. Visa tai labai gerai“, – šypsojosi 50-ies K.Reevesas. Pirmąsyk jo herojui kraujuoti tenka pačioje filmo pradžioje, kai Džono automobiliu susivilioję niekšeliai įsibrauna į jo namus, sumuša šeimininką ir nudobia mylimą jo šunį. Praradimo skausmas pabudina snaudusį žvėrį ir šis užkuria tikrą keršto mašiną.

„Filme nužudomi 95 žmonės. Džonas – nesustabdomas. Mes net svarstėme mėgindami pateisinti jį, – kiek žmonių morališkai „normalu“ nužudyti už išniekintus namus ir nužudytą augintinį. Ką gi, pagal filmą aišku, kad – 95“, – pasakojo „John Wick“ prodiuseris Basilas Iwanykas.

Jis taip pat atskleidė, kad K.Reevesas, garsėjantis tuo, kad pats filmavimo aikštelėje atlieka visus triukus, šiame filme sugebėjimus atskleidė maksimaliai. „Jis pats atliko visus šuolius, kritimus, pats šaudė iš kulkosvaidžio, kitų ginklų, pats šoko nuo pastatų ir vairavo automobilį. Visos įspūdingos scenos – Keanu nuopelnas“, – neslėpdamas pasididžiavimo sakė prodiuseris. Anot jo, K.Reevesas savo atsidavimu ir meistriškumu nustebino visą filmavimo grupę.

Išskirtinius kadrus iš filmo „John Wick“ filmavimo aikštelės pamatyti galite čia.

Pirmieji kritikų atsiliepimai apie „John Wick“ yra ypač teigiami. Filme be K.Reeveso taip pat pasirodys Willemas Dafoe, Jasonas Isaacsas, Adrianne Palicki, iš „Sostų karų“ pažįstamas Alfie Allenas ir kiti.

Stilinga buvusio samdomo žudiko keršto istorija jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Filmo „John Wick“ anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"