fbpx
Naujienos

VIDEO: Filme „Kunigo nauda velniai gaudo“ skambės Lietuvos kūrėjų dainos

Kašpirovskio dantys Ryčio Šeškaičio nuotrauka
Kašpirovskio dantys
Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Iki Nacionalinės „Kunigo naudą velniai gaudo“ filmo premjeros lieka vis mažiau dienų. Prodiuserių kompanija „Singing Fish“ atskleidžia dar daugiau detalių apie filmą. Šį kartą – muzikinį filmo foną. Kuriame – net trys gerai žinomų šalies grupių kūriniai.

Itin lietuviškame filme „Kunigo naudą velniai gaudo“ žiūrovai galės išgirsti jaunų, tačiau jau spėjusių išpopuliarėti grupių dainas. Filme skambės: „Neteisėtai padaryti“ grupės daina „Galvotas“, grupės „Baltas Kiras“ daina „Lupytės“ ir grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ daina „Į Venesuelą“. Pastarųjų kūrinys puikiai tiko ir filmo anonsui, transliuojamam kino teatruose bei TV3 televizijos eteryje.

Anot grupės vokalisto Martyno Enčiaus sulaukę pasiūlymo panaudoti jų dainą filme jie labai nudžiugo. „Labai malonu ir faina, kad mūsų dainą „Į Venesuelą“ pastebėjo ir kino kūrėjai. Žinoma, sulaukę šio pasiūlymo iš pradžių pasidomėjome, kas tai per filmas, kur jis bus rodomas, koks jo žanras. Galiausiai, sutikome prisidėti prie garso takelio savo maištingu kūriniu“, – linksmai pasakojo grupės vokalistas.

Anot Martyno, kinas ir muzika – neatsiejami dalykai. O ypač daina „Į Venesuela“. Vokalistas atviravo, kad pastarajai dainai įtakos turėjo ne šiaip koks filmas, o seni ir klasiką tapę miuziklai.

„.Man patinka miuziklo žanras. Pavyzdžiui, labai žavi senas siaubo miuziklas „Mažoji siaubų krautuvėlė“ arba klasika tapęs miuziklas „Jėzus Kristuts Super Žvaigždė.“. Aš ir pats mokiausi miuziklinio vokalo. Tad nieko keisto, kad dainos „Į Venesuelą“ klipas yra padarytas miuziklo principu. Žinoma, ne tik dėl to, kad mėgstu šį žanrą, bet ir dėl to, kad miuzikle vaizdai nėra atsitiktiniai, jie nuosekliai pasakoja istoriją. Mūsų atveju – istoriją apie vyro svajones“, – dėstė. M. Enčius.

Tiesa, dainos atsiradimo istorija yra tokia pat nenuspėjama ir įdomi, kaip ir ji pati. „Pirmiausiai gimė lotyniškų ritmų melodija – rumba. Vėliau ir žodžiai. Tiksliau tariant žodžiai yra iš Kęstučio Planko eilėraščio „Į Izraelį“. Visas pirmas posmelis yra panaudotas dainoje. Netiko mums tik Izraelis, bet paskui atradome Venesuelą“, – juokėsi Martynas.

Gruodžio 3-ią dieną Vilniuje, muzikos klube „Tamsta“ skambėsiančios smagiausios „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ dainos („Į Venesuelą“, „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“, „Be tavęs“ ir kt.) spinduliuos dar didesne energija bei jėga. Grupė koncertuos kartu su Pajiešmenių pučiamųjų orkestru. Kaip visada netrūks sistemingo chaoso, pozityvaus išsišokimo, choreografijos ir teatro elementų, o tie, kas dueto pasirodymus sekė LRT projekte „Vario audra“ – turės unikalią progą pamatyti gyvai!

Kino teatruose pasirodysianti kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ privers juoktis iki ašarų. Filmas parodys, ne tik koks gražus yra šių dienų kaimas, kiek nuotykių jame vyksta, bet ir tai, kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus.

Naują lietuvišką komediją „Kunigo naudą velniai gaudo“ kino teatrų lankytojai galės pamatyti jau nuo lapkričio 13 dienos. Joje vaidmenis kurs garsiausi kino, teatro ir televizijos serialų aktoriai.

Jūsų dėmesiui – filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ treileris su grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ garso takeliu. Skanaus žiūrėjimo!

„Kunigo nauda velniai gaudo“ treilerisAMEN! Antrasis treileris su nuotaikinga ir siautulinga grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ muzika. Labai Romantyk! Pažiūrim, palaikinam, pašierinam, perkam bilietus ir einam žiūrėt.

Posted by KUNIGO NAUDĄ VELNIAI GAUDO on Tuesday, November 3, 2015

Komentarai