fbpx
Naujienos

VIDEO: Po ilgos pertraukos A. Sakalauskas grįžta į didžiuosius kino ekranus

Kadras iš filmo „Patriotai“ „Singin Fish“ archyvas
Kadras iš filmo „Patriotai“
„Singin Fish“ archyvas

Talentingas ir ne vieną prajuokinti sugebantis aktorius Arūnas Sakalauskas grįžta į didžiuosius kino teatrų ekranus. Aktorius, kartu su Giedriumi Savicku ir Ramūnu Cicėnu vaidins apsimestinį patriotizmą pašiepsiančioje kino juostoje „Patriotai“.

2016-ųjų sausio 29-ąją Lietuvos kino ekranus pasieksiantis filmas suburs garsiausius kino, teatro ir televizijos aktorius. Naujos juostos kūrėjai kviečia pamatyti išskirtinius filmo kadrus, kuriuose A. Sakalauskui teko nerti į ledinį vandenį. Visa matosi antrajame iš koto verčiančios komedijos „Patriotai“ anonse.

„Sveiki, vyrai. Man skubiai reikia į kitą pusę. Perneškit, duodu kiekvienam po 100 eurų“, – žvejus papirkti mėgina A. Sakalauskas. Šie – taip pat ne pėsti. Užsiprašo po 500 eurų kiekvienam. Neturėdamas kur dėtis, Arūnas sutinka sumokėti didžiulę sumą, o žvejai – nešti jį per upeliuką.

„Tai buvo labai juokinga scena. Tie vyrukai, turėję nešti mane per upelį, nepatikrino koks ten dugnas. Galvojo, kad lengvai paims mane ir perneš, bet ne taip viskas paprasta, – juokėsi aktorius ir pridūrė. – Jau filmuojant pirmą dublį mes pradėjome grimzti į dumblą. Nešamas galvojau: „Va, dabar visi panirsime į ledinį vandenį ir sušlaps mūsų kostiumai“. Iš streso net savais žodžiais, o ne tai kas buvo parašyta scenarijuje, pradėjau kalbėti. Tačiau galiausiai šiaip ne taip išsikapstėme“.

O tai, kas laukia A. Sakalausko kitoje upės pusėje yra daugiau nei netikėta. Tik anonso pabaigoje žvejai, kuriuos vaidino televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris Gediminas Juodeika bei teatro ir filmų aktorius Aurimas Meliešius, išsigąsta, kad pamiršo įspėti apie kitoje upės pusėje laukiantį „siurprizą“.

Kadras iš filmo „Patriotai“ „Singin Fish“ archyvas
Kadras iš filmo „Patriotai“
„Singin Fish“ archyvas

A. Sakalauskas kino juostoje „Patriotai“ kurs sukčiaus Petro vaidmenį. Jo personažas – suktas ir nešvariais reikalais užsiiminėjantis departamento direktorius. Petras tikras gudruolis, kuris lengvai mausto savo bičiulį ir partnerį Napoleoną (akt. Ramūnas Cicėnas).

Nauja prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ juosta „Patriotai“ pasakoja apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Primenama, kad pirmasis filmo anonsas pasirodė dar antradienį. Jame atsispindi juokingas iki ašarų Ramūno Cicėno ir Giedriaus Savicko dialogas apie moteriškus apvalumus. Pirmąjį video galite pasižiūrėti čia:

O dabar pasižiūrėkite, kuo gi baigėsi A. Sakalausko kelionė į kitą upės pusę:

Komentarai