fbpx
Naujienos

Vienintelis pirmosios „Svetimas“ dalies seansas tik FORUM CINEMAS Vingis

„Svetimas“ 1979

KOSMOSE TAVO KLYKSMO NIEKAS NEIŠGIRS

Grįždamas į Žemę, komercinis „Nostromo“ erdvėlaivis gauna pagalbos signalą iš netolimos planetos. Nusileidžiant nepažįstamoje planetoje, pažeidžiamas kosminis laivas. Dalis įgulos lieka taisyti kosminio laivo. Kita dalis leidžiasi ieškoti, kas skleidė pagalbos signalą. Nepažįstamoje planetoje įgulos nariai atranda apleistą kosminį laivą, o jame tūkstančius kiaušinių.

Jie dar nežino, kad grįžus į kosminį laivą jų lauks tikras košmaras. Nes jie grįžo ne vieni…

Ir žiūrovų, ir kritikų pripažintas filmas sulaukė ne vieno tęsinio. Naujausia serijos dalis „Svetimas: Covenant“ pasirodys jau gegužės mėnesį. KINFO kviečia pamatyti, nuo ko viskas prasidėjo. 

IŠSKIRTINĖ pirmosios „Svetimas. Režisieriaus versija“ peržiūra vyks TIK gegužės 9 d. 19.00 val. „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre Vilniuje. 

„Svetimas. Režisieriaus versija“ nuo originalios kino teatro versijos skiriasi tuo, kad joje bus parodyta apie 4 min. medžiagos, kurios nebuvo kino teatro versijoje. Taip pat maždaug apie 5 min. medžiagos yra išimta. Taigi bus įdomus sužinoti, ar tikrieji filmo gerbėjai pastebės skirtumus, ar atkreips dėmesį į kiek pasikeitusią atmosferinę muziką ir kitas smulkias detales.

ĮSIGYTI BILIETĄ >>

Komentarai