fbpx
Naujienos

Vietoje žaliojo tilto skulptūrų – Žmogus Vielabraukis

Žmogaus Vielabraukio skulptūra  „Dansu films“ archyvas
Žmogaus Vielabraukio skulptūra
„Dansu films“ archyvas

Trumpametražio filmo “Žmogus Vielabraukis” ( angl. “The Trolleybus-Man”) kūrėjų komanda nusprendė, jog jų naujai kuriamo trumpametražio filmo superherojus vertas įvairiapusiško įamžinimo ir miestui siūlo šį mėnesį ketinamas nugriauti žaliojo tilto skulptūras keisti Žmogaus Vielabraukio skulptūra.

Prodiuseriai teigia visad ieškantys naujų projekto įamžinimo būdų, tačiau sakosi su Žmogaus Vielabraukio skulptūra neskubėsiantys – visų pirma nori išgirsti Vilniaus miesto gyventojų nuomonę.

Režisieriaus Jono Trukano trumpametražis filmas pasakos apie Vilniaus troleibusų parko mechaniką, moderniųjų technologijų akivaizdoje atrandantį savyje jėgų virsti žmogumi vielabraukiu ir kovoti už tai, kas jam brangiausia – troleibusus.

Projekto viešinimui taip pat pasirinkta didžiausia visuomeninės finansinės paramos ( angl. Crowdfunding ) platforma – KICKSTARTER.COM. Šių metų birželio 12 d. – liepos 13 d. vykstančios kampanijos metu rėmėjams mainais už filmui skirtą piniginį indėlį siūlomos unikalios filmo kūrėjų dovanos. Filmo palaikytojai turi galimybe gauti ne tik originalų bilietėlių komposterį ar filmo plakatą su savo atvaizdu, tačiau ir filme naudojamą “žmogaus-vielabraukio” kostiumą ar savo mėgstamiausios dainos, (atliekamos visos filmavimo komandos!) vaizdo įrašą.

Trumpametražio filmo “Žmogus Vielabraukis” gamybą remia Lietuvos Kino Centras. Gamybą vykdo VŠĮ DANSU FILMS (LT) ir NAFTA FILMS (EE). Filmo filmavimas numatomas 2015 m. liepos pabaigoje, o filmo pristatymas planuojamas pirmajame 2016 m. ketvirtyje.

Filmą paremti galite čia:

Komentarai