fbpx
Naujienos

Vilniečiai ir svečiai kviečiami sudalyvauti akcijoje „Rask laiko pasveikinti!“

„Rask laiko pasveikinti!“
„Rask laiko pasveikinti!“
Akcijos „Rask laiko pasveikinti!“ atvirukas
Akcijos organizatorių archyvas

Rytoj, gruodžio 19 d., tarp 12 ir 16 val. Vilniaus miesto savivaldybė, kino studija „Just a Moment“ ir kino filmų platinimo įmonė „Meed Films“ kviečia vilniečius ir miesto svečius užsukti į Vilniaus miesto Vinco Kudirkos aikštę ir sudalyvauti ypatingoje šventinėje akcijoje „Rask laiko pasveikinti!“, kurios metu kiekvienas norintis galės paimti į rankas megafoną ir garsiai pasveikinti nepažįstamus gatvės praeivius.

,,Ši akcija gimė kaip atsakas į visų mūsų taip dažnai linksniuojamus palinkėjimus sustoti, rasti laiko sau ir artimiesiems, išsijungti iš socialinių tinklų ir aplankyti senai matytą vaikystės draugą. Patys jaučiamės esą tokie pat – visur skubantys šiuolaikiniai žmonės, užmiršę nuoširdžios šypsenos, gražaus žodžio ir gyvo buvimo kartu svarbą. Todėl kviečiame padovanoti vieni kitiems 5 minutes  – sustoti, ir kartu su kitais Vinco Kudirkos aikštės praeiviais pasidalinti puodeliu šiltos arbatos ir gyvu pasveikinimu”,  – teigia vienas akcijos organizatorių režisierius Mykolas Vildžiūnas.

Ši idėja gyvuoja ne vienerius metus ir yra realizuota daugelyje pasaulio kampelių. Rytoj, gruodžio 19 dieną, tarp 12 iki 16 val., ji pirmą kartą organizuojama Vilniaus V. Kudirkos aikštėje, kur praeivių lauks tribūna su kiekvienam kalbėtojui atviru megafonu, puodeliu šiltos arbatos ir specialiai akcijai atspausdintais atvirukais, kuriuos sveikintojai čia pat galės išsiųsti savo artimiesiems.

,,Laukiame visų – ir norinčių ištarti, ir išgirsti gražius žodžius. Pozityvumas, matyt, ir yra vienintelė sąlyga pasisakyti norintiems žmonėms. Neleiskime tragiškoms pastarųjų dienų mūsų abejingumą liudijančioms žinioms tapti kasdienybe. Atsigręžkime į žmogų šalia,“ – samprotauja režisierius, į akciją atvyksiantis kartu su kolegomis aktoriais Tadu Gryn ir Valentinu Novopolskiu.

Just a Moment ir Meed Films informacija

Komentarai