fbpx
Naujienos

Vilniuje bus atveriami vartai į magišką „Hario Poterio“ pasaulį

 

Hario Poterio filmų maratonas 2016
Hario Poterio filmų maratonas 2016

Spalio 21-23 dienomis vyks tai, ko Lietuvoje dar nebuvo. Vėlyvą penktadienio popietę Vilniuje, kino teatre „Forum Cinemas Vingis“, bus atvertos durys į magišką Hario Poterio pasaulį. Portalo „Buvau kine“ komanda pakvies dar kartą išgyventi neapsakomus nuotykius Londone ir Hogvartse, prieš vietą užleidžiant naujai magijos erai.

Kiekvienas tikras magijos pasaulio gerbėjas bus kviečiamas pamatyti visus aštuonis filmus apie berniuką, kuris liko gyvas. Penktadienį popiet žiūrovai bus kviečiami patirti pirmųjų Hario Poterio nuotykių su „Išminties akmeniu“ ir leistis gilyn į Hogvartso požemius, ieškant „Paslapčių kambario“. Šeštadienį bandysime išlaisvinti „Azkabano kalinį“ ir uždegsime „Ugnies taurę“, o galiausiai surinksime ir visą „Fenikso broliją“. Paskutinė diena bus skirta įžangai į finalinį mūšį su „Netikru princu“ ir horokrusų paieškoms abiejose „Mirties relikvijų“ dalyse. Išsami programa su tvarkaraščiu – žemiau.

„Tai tikrai ypatingas renginys. Dar nesame kvietę žmonių rinktis į kino sales visam savaitgaliui. Neabejotina, kad tai bus iššūkis visiems – tiek žiūrovams, tiek organizatoriams – bet esame tikri, kad salėje praleistas laikas bus nepakartojamas. Svarbu ne tik filmai, bet ir nuostabi nuotaika, kurią sukuria šimtai aplink tave sėdinčių ir tokių pat didelių Hario Poterio gerbėjų. Šis renginys tikrai bus neeilinis ir, galimai, paskutinis šansas pamatyti „Harį Poterį“ didžiuosiuose kino ekranuose. Būtent taip, kaip jį išvydome pirmą kartą prieš 15 metų – su visais efektais ir magija“, – sako „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis.

Maratono dalyviai turės neeilinę galimybę susirinkti savo „horokrusus“, pačius įvairiausius suvenyrus, taip pat ir laimėti fantastiškus prizus – šalikus, burtų lazdeles ir kt., iš naują erą „Hario Poterio” autorės J. K. Rowling magijos pasaulyje pradėsiančio ir jau visai netrukus kinus pasieksiančio filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“.

Daugiau informacijos čia

Komentarai