fbpx
Naujienos

Viola Davis pasirodys naujausiame Steve‘o McQeeno filme

Viola Davis Šaltinis – theawesomedaily.com
Viola Davis
Šaltinis – theawesomedaily.com

„12 vergovės metų“ (12 Year A Slave, 2013) ir „Gėda“ (Shame, 2011) režisierius adaptuos 1983 metų britų televizijos mini serialą „Našlės“ (Widows, 1983), kuriame pasirodys Viola Davis. Kaip manoma, ji turėtų įkūnyti vieną iš našlių.

Filme bus pasakojama apie keturis plėšikus, kurie mirė bandydami įvykdyti apiplėšimą ir paliko šį darbą užbaigti savo žmonoms. Sklido gandai, kad kartu su Davis taip pat turėjo vaidinti Jennifer Lawrence, tačiau dėl pernelyg užimto tvarkaraščio, jai vaidmens teko atsisakyti.

Scenarijus patikėtas „Dingusi“ (Gone Girl, 2014) autorei Gillian Flynn, kuri jį kurs kartu su McQueenu. Filmas taip pat bus prodiusuojamas paties režisieriaus. Jam padės prodiuseriai Iainas Canningas ir Emile Sherman, prisidėję prie ankstesnio McQueeno filmo „Gėda“ bei 2011 metais laimėję „Oskarą“ už filmą „Karaliaus kalba“ (The King‘s Speech, 2010).

Pastaruosius metus įtemptai tarp televizijos ir kino dirbančią Violą Davis šią vasarą galėjote išvysti „Savižudžių būryje“ (Suicide Squad, 2016) bei rugsėjo 22 dieną prasidėjusiame trečiame „ABC“ serialo sezone „Kaip išsisukti įvykdžius žmogžudystę“ (How to Get Away With Murder).

Parengta pagal užsienio spaudą.
Komentarai