fbpx
Naujienos

Visai šeimai skirtos filmo „Pakeliui“ versijos anonsas: be žalingų įpročių, su motinos rūpesčiu ir vaikišku tyrumu

Janina Matekonytė
Janina Matekonytė
Aktorė Janina Matekonytė
Žilvino Naujoko nuotrauka

Šią savaitę apie unikalią žinią – dviejomis versijomis skirtingo amžiaus auditorijai išleidžiamą filmą „Pakeliui“ – pranešę juostos kūrėjai pristatė ir specialųjį jaunesniems žiūrovams skirtą anonsą. Į filmus, skirtus žiūrovams nuo 13 metų, vaikai nuo 7-erių gali keliauti lydimi tėvų, tad „Pakeliui“ kūrybinė grupė viliasi, kad sušvelninta 8-erių mergaitės Gerdos ir prigesusios žvaigždės Panko istorija taps puikia ir prasminga pramoga visai šeimai. Vyresni žiūrovai kviečiami pamatyti atviresnę N-16 filmo versiją.

Naujajame, jaunesnei auditorijai specialiai pritaikytame anonse yra keletas esminių pokyčių – jame, kaip ir šeimai skirtos filmo versijos pradžioje, nerodoma pašėlusi Panko, kurį įkūnijo Mantas Jankavičius, praeitis. Naujoji versija prasideda džiaugsmingiau – muzikanto koncerto laukimo nuotaika. Taip pat parodoma, kad Pankas tebėra žinomas, jo autografo gatvėje savo dukrai paprašo policijos pareigūnas, kurį įkūnijo Lietuvos publikai puikiai pažįstamas aktorius Sakalas Uždavinys.

Šįsyk gerokai daugiau dėmesio skirta ir garsiajai aktorei Janinai Matekonytei, kuriai teko Panko mamos rolė. Ji dalijasi savo motiniškais lūkesčiais ir spiria sūnų kurti šeimą, pasirinkti sėslesnį gyvenimo būdą.

Šiluma alsuoja šmaikščios ir jautrios akimirkos, kuriose pasirodo jaunoji aktorė Džesika Vienažindytė. Mergaitė suvaidino nežinia iš kur atsiradusią Panko dukrą, apie kurią jis pats nė nenutuokė. Jų laukia spalvinga kelionė vasariškais Lietuvos keliais ir, žinoma, daugybė nuotykių.

Naujasis visai šeimai skirtas kelio filmo „Pakeliui“ anonsas:

 

„Nors pagrindinis Panko personažas skandalingas ir pašėlęs , filmas „Pakeliui“ – ne tik apie jį. Jo centre ir aštuonerių mergaitė, tad ši juosta skirta gerokai platesnei auditorijai. Pasakojimas kupinas vaikiškų ieškojimų, tyrumo ir paprastų, nesumeluotų jausmų. Galima išvysti dviejų pasaulių – suaugusiųjų ir vaikiškojo susidūrimą, tikrą draugystę, bandymus suprasti vienas kitą bei linksmas, nesusipratimų gausias situacijas“, – anksčiau yra sakęs režisierius Ričardas Marcinkus.

Filmas „Pakeliui“ Lietuvos kino teatrus pasieks lapkričio 21 dieną.

Komentarai