fbpx
Naujienos

„Volstryto vilkas“ tapo pelningiausiu Martino Scorsese‘s filmu

Režisierius Martinas Scorsese GPĮ archyvas
Režisierius Martinas Scorsese
GPĮ archyvas

Šią savaitę pasaulinės „Volstryto vilko“ („The Wolf of Wall Street“) pajamos pasiekė 305 milijonus JAV dolerių (apie 768 milijonus litų) ir filmas tapo daugiausiai uždirbusiu Martino Scorsese‘s kūriniu. Penkiems „Oskarams“ nominuota kriminalinė komedija aplenkė iki tol pelningiausią režisieriaus darbą, psichologinę dramą „Kuždesių sala“. Į ją bilietų visame pasaulyje buvo parduota už 294,8 milijono dolerių.

Beveik du trečdalius visų savo pajamų „Volstryto vilkas“ uždirbo užsienyje, o ne Jungtinėse Valstijose. Ypač palankiai filmą pasitiko europiečiai. Daugelyje mūsų žemyno valstybių jis buvo tapęs žiūrimiausiu. Pavyzdžiui, Jungtinės Karalystės žiūrovai filmo sąskaitą jau papildė 29, prancūzai – 26, o vokiečiai – 24 milijonais dolerių. Rusijoje, kurioje filmas pradėtas rodyti praėjusį savaitgalį, per pirmas tris dienas „Volstryto vilkas“ uždirbo daugiau nei 5 milijonus dolerių.

Parduotų bilietų skaičius, taigi ir filmo pelnas, į 100 milijonų dolerių kainavusią juostą (iš kurių bent 10 milijonų atiteko Leonardui DiCaprio) dar didės, nes juosta teberodoma visame pasaulyje, o dalis valstybių vis dar laukia savo premjeros. Tarp jų ir Lietuva. Didžiuosiuose mūsų ekranuose „Volstryto vilkas“ pasirodys vasario 21 dieną.

Filmo anonsas su lietuviškais subtitrais:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

 

Komentarai