fbpx
Naujienos

„Volstryto vilke“ Leonardo DiCaprio paniro į sekso scenas

Kadras iš filmo „Volstryto vilkas“ GPI archyvas
Kadras iš filmo „Volstryto vilkas“
GPI archyvas

Pristatydami filmus apie Volstrytą kino kūrėjai įpratino žiūrovus tikėtis daugybės ekonominių terminų, verslo pokalbių ir painių finansinių operacijų aptarimo. Režisieriaus Martino Scorsese‘s rakursas visiškai kitoks. Jo žvilgsnis krypsta ne į biržoje vykstančius procesus, o į tai, kaip žmogų gali paveikti per didelis pinigų ir malonumų troškimas. „Volstryto vilkas“ kupinas pačių netikėčiausių linksmybių, spontaniškumo ir seksualumo.

Pradinė ironiškos kriminalinės komedijos versijos trukmė siekė beveik keturias valandas, tačiau iškirpus dalį epizodų filmas sutrumpėjo iki trijų valandų. Daugiausia buvo atsisakyta seksualinio turinio. Juostoje jo liko daugiau nei pakankamai, tačiau Jungtinėse Valstijose filmui pavyko išvengti griežčiausio reitingo, kuris draudžia žiūrėti filmą jaunuoliams iki 17 metų. Dabar filmą JAV gali pamatyti ir žiūrovai jaunesni nei 17-os, tačiau į kino seansą juos būtinai turi lydėti suaugę. Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos valstybių, filmui suteiktas N-16 amžiaus cenzas.

Ne vienas pamatęs filmą liks suintriguotas ir galbūt pajaus didelį smalsumą – kokių scenų teko atsisakyti? Juk ir tai kas liko atrodo iššaukiančiai. Neminit detalių, galima pažymėti, kad tokioje gausybėje sekso scenų L. DiCaprio nepamatysime jokiame kitame filme. Paklaustas, ar filmuojantis buvo naudojamasi dublerio paslaugomis, aktorius tai paneigė: „ Visur filmavausi pats ir tikiuosi, kad žiūrovams tai patiks. Dalyvaujant tokiame projekte drovėtis būtų kvaila“.

Pagrindinio personažo mylimąją suvaidinusiai užburiančio žvilgsnio ir balso blondinei, 23-ejų australų kilmės aktorei Margot Robbie filmuojantis taip pat teko nusimesti visus drabužius. Ir ne kartą. Pastebėta M. Scorsese‘s bei suvaidinusi šalia L. DiCaprio mergina užsitikrino puikią karjerą Holivude ir jau susilaukė daugybės pasiūlymų naujiems projektams. Tad tikrąja to žodžio prasme galime stebėti naujos kino žvaigždės sužibėjimą.

Žinant, kad režisieriui M. Scorsese‘i šiuo metu yra septyniasdešimt vieneri, jaunatviško atvirumo ir šiuolaikiškumo jam gali pavydėti ir daugelis trisdešimtmečių. Filmo anonsai internete atskleidžia tik dalį tiesos apie filmo vidų, o panirti į jį dideliuose kino teatrų ekranuose galime jau dabar.

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

 

Komentarai