fbpx
Naujienos

Žavusis „Apgaulės meistrų“ aktorius Dave‘as Franco: „Net magiją galima paaiškinti“

Kadras iš filmo „Apgaulės meistrai“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Apgaulės meistrai“
„ACME Film“ archyvas

Netrukus Lietuvos kino teatrus pasieks stebinantis ir itin įtraukiantis trileris „Apgaulės meistrai“ (angl. „Now You See Me“), kuriame nusifilmavo visas aktorių žvaigždynas – Jesse Eisenbergas, Morganas Freemanas, Isla Fisher, Markas Ruffalo, Woody Harrelsonas, Michaelas Caine‘as ir kiti. Viena naujosios juostos žvaigždžių tapo jaunas aktorius Dave’as Franco, įkūnijęs mikliapirštį iliuzionistą Džeką.

27-erių D.Franco yra jaunesnysis aktoriaus Jameso Franco brolis. Jam jau dabar pranašaujama didelė sėkmė kino pasaulyje, o gerbėjos dėl jo šypsenos tiesiog tirpsta. Anksčiau tokiuose filmuose kaip „Nevykėliai po priedanga“, „Milkas“ ir „Kietakiaušiai“ nusifilmavęs aktorius šįsyk gavo itin svarbų vaidmenį jo karjeroje – tapo vienu iš garsiausių pasaulio magų kvarteto, pasivadinusio „Keturiais raiteliais“, narių.

D.Franco herojaus specializacija – rankų miklumas. Jam panorėjus daiktai akimirksniu dingsta ir jis gali nepastebėtas apšvarinti net akyliausią žmogų. Portalui Collider.com aktorius pasakojo itin džiaugęsis kai buvo atrinktas vaidinti filme „Apgaulės meistrai“. „Kai pasakiau, kas su manimi vaidins šioje juostoje, mano bičiuliai negalėjo patikėti, kad buvau pakviestas į tokią kompaniją! Kai kurie mano kolegos aktoryste užsiima jau 20, 30, 40 metų. Man buvo labai įdomu pamatyti jų pasiruošimą, požiūrį į darbą, jaudulį, norą suvaidinti kuo geriau. Jie tikri virtuozai!“ – pasakojo D.Franco.

Ruošdamasis iliuzionisto vaidmeniui aktorius turėjo išmokti atlikti kai kuriuos triukus, tad jis teigė, esą jo požiūris į magiją po darbo „Apgaulės meistrų“ filmavimo aikštelėje kiek pasikeitė. „Dabar nebetikiu magija taip, kaip anksčiau. Pamačiau, kaip atliekami kai kurie triukai, kas vyksta iliuzijos „užkulisiuose“. Šarmas ir paslaptis dingo. Šiek tiek liūdna, bet dabar esu tikras – net magiją galima paaiškinti“, – sakė aktorius.

D.Franco parodo, kaip nesunkiai galima pradanginti rankoje esančią kortą:

Intriguojantis katės ir pelės žaidimas bei elitinių Federalinio tyrimų biuro pajėgų mėginimai sustabdyti superkomandą iš garsiausių pasaulio iliuzionistų filme „Apgaulės meistrai“ Lietuvos kino teatrus pasieks birželio 14 dieną.

Filmo „Apgaulės meistrai“ anonsas:

„ACME Film“ informacija

Komentarai