fbpx
Naujienos

Žinoma aktorė L. Kalpokaitė filmavimo aikštelėje vogė kilimus ir kėdes

Aktorė Larisa Klapokaitė (dešinėje) Filmo kūrėjų archyvas
Aktorė Larisa Klapokaitė (dešinėje)
Filmo kūrėjų archyvas

Rudenį kino teatruose pasirodysiančioje komedijoje „Kunigo naudą velniai gaudo“ vaidina visas šalies aktorių elitas. Nuo naujų, jaunų ir talentingų aktorių iki tikrų kino, teatro ir TV serialų grandų. Filme pasirodys ir legendinė aktorė Larisa Klapokaitė. Jai filmavimo aikštelėje teko gana sunkus išmėginimas – suvaidinti gobšią vagišę.

Gerai Lietuvoje žinoma aktorė L. Kalpokaitė vaidmenis kuria ne tik Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre, bet ir TV serialuose bei kino filmuose. Lietuvos žiūrovams ji puikiai pažįstama iš tokių serialų kaip „Pamiršk mane“, „Nekviesta meilė“ ir kitų. Visą vasarą plušusi kriminalinės komedijos filmavimo aikštelėje, aktorė su nekantrumu laukia filmo premjeros.

„Visgi nedaug yra lietuviškų kino filmų, kurie būtų ir pramoga, ir smagia atrakcija žiūrovui. Filmas išskirtinis, nes jame žmonės galės pasijuokti patys iš savęs, iš tam tikrų charakterių, asmenybių tipažų. Tai bus kino filmas su labai geru humoro jausmu“, – pagyrų filmui negaili žinoma aktorė.

Aktorė filme suvaidino gobšią, kėdes ir kilimus vagiančią moterį, L. Kalpokaitei, o tokio vaidmens jai tenka imtis ne pirmą kartą. Tačiau realiame gyvenime ji nekuria nei intrigų, nei stengiasi pasisavinti kitų turtus, kaip tai daro jos personažas.

„Tai – godi moteriškė, kuri mano, jog ir jai teisėtai priklauso ne savas turtas“, – atskleidžia L. Kalpokaitė.

„Kunigo naudą velniai gaudo“ filmo veiksmas prasideda, kuomet šių dienų miestelyje tragiškai miršta vienas pagrindinių herojų. Kur slypi jo sukrauti turtai, ir kam palikimu atiteks jo pinigai? Ne vienas miestelėnas, aukojęs kelis dešimtmečius bažnyčiai, jaučiasi turįs teisę į klebono užgyventą turtą. Tad ima jį paslapčia grobstyti.

Visą mėnesį filmo kūrybinė komanda praleido ramiame ir kiek virš šimto gyventojų turinčiame Varėnos rajono kaime. L. Kalpokaitė sako, kad tai buvo nuostabus laikas, kaimo ramybe alsuojantis laikas.

„Kaimo sąlygos manęs niekada negąsdino, man tai net patinka, – šypsojosi žinoma aktorė. – Kartu su vyru (Jonu Braškiu – red. past.) dažnai leidžiame laiką kaime. Jonas gimęs ir užaugęs kaime, todėl mums abiems patinka vanduo, žolė, tyla ir ramybe. Man būtų keista, jei kaime iš krano bėgtų vanduo“.

Netikėčiausios, absurdiškos ir kriminalinio prieskonio turinčios situacijos filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ žiūrovus privers leipti juokais. O kartais akis temdantis lietuviškas gobšumas atsiskleis visomis savo spalvomis.

Lapkričio 13-ąją pasirodysiančio filmo kūrėjai teigia, kad juoktis iki ašarų priversianti kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ parodys, koks gražus yra šių dienų kaimas ir kiek nuotykių jame slypi. Bet visų svarbiausia šiame filme galėsite įsitikinti, kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus. Nesvarbu, ar gyvename 2015-ais ar 1903-aisiasi metais.

Komentarai