fbpx
Kanų liūtai, Naujienos

Žiūrėkite geriausias 2016 m. KANŲ LIŪTŲ reklamas internete

„Geriausios 2016 m. KANŲ LIŪTŲ reklamos“
„Geriausios 2016 m. KANŲ LIŪTŲ reklamos“

Spalio 18 d. didžiuosiuose šalies kino teatruose įvyks pirmieji „Geriausių 2016 m. KANŲ LIŪTŲ reklamų“ seansai. Vėliau papildomi seansai yra skelbiami tik Vilniuje ir Kaune, tačiau renginio organizatoriai pirmą kartą suteikia išskirtinę galimybę geriausiųjų rinkinį pamatyti visos Lietuvos gyventojams neperžengiant savo namų slenksčio.

„Geriausias 2016 m. KANŲ LIŪTŲ reklamas“ drauge su tūkstantine minia kino teatrų salėse bus galima stebėti ir internetu – platformoje „Namų kino pasaka“.

Geriausių metų reklamų rinkinio peržiūra internete spalio 18 d. kainuos tiek, kiek ir bilietas į tą patį seansą kino teatruose – 8 eurus. Sumokėjus šį mokestį naudojantis banko kortele ar „Paypal“, rinkinį bus galima peržiūrėti per 48 valandas nuo pirmojo paleidimo. Reklamas bus galima stebėti per kompiuterį, bet kokį kitą įrenginį, turintį interneto prieigą ar prie jo prijungtą projektoriaus ar televizoriaus ekraną.

„Kasmetinės „Kanų liūtų“ reklamų peržiūros – išties unikalus renginys Lietuvoje, į kino sales suburiantis gausybę kūrybiškumo bei geros reklamos entuziastų“, – sakė projekto „Namų kino pasaka“ iniciatorė Greta Akcijonatė. – „Nepaprastai džiaugiamės, kad šiais metais šiose peržiūrose, kad ir virtualiai, galės sudalyvauti ne tik didžiųjų miestų, bet ir visos Lietuvos gyventojai“.

Rekordinės „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“ – pirmąją dieną įvyks net 49 peržiūros – ir šiemet negailės įvairiausių emocijų – tiek prajuokins, tiek privers susimąstyti, o gal net išspausti ašarą.

„Geriausias 2016 m. KANŲ LIŪTŲ reklamas“ galite žiūrėti nuo spalio 18 d. čia

 

Komentarai