fbpx
Naujienos

Žiūrovų mylimas Gustavas siunčia sveikinimus Tarptautinės vaikų gynimo ir Tėvo dienos proga

Gustavo nuotykių filmavimo aikštelėje Ovidijaus Žalio nuotraukas, „Tauras Films“
Gustavo nuotykių filmavimo aikštelėje
Ovidijaus Žalio nuotraukas, „Tauras Films“

Birželio 1-ąją visas pasaulis švenčia Tarptautinę vaikų gynimo dieną, kuri šiemet sutapo ir su jaukia bei gražia Tėvo diena. Šia proga Lietuvos žiūrovų mylimas žmogus-enciklopedija Gustavas siunčia savuosius sveikinimus.

„Šiandien džiugi diena, tarsi visi pasaulio vaikai švęstų gimtadienį! Birželio 1-osios, Tarptautinės vaikų gynimo dienos progą, sveikinu visus vaikus, visai mažučius, jau ūgtelėjusius ir visai didelius! Kartu siunčiu sveikinimų glėbį ir visiems tėčiams, kurie drauge su mažaisiais švenčia savąją, Tėvo dieną. Vaikams linkiu nepailsti smalsauti, domėtis pasaulio paslaptimis ir stebinti suaugusiuosius savo šviesiomis mintimis ir širdį džiuginančiomis šypsenomis! Tėčiams linkiu kantrybės, polėkio ir gražiausių akimirkų stebint, kaip auga jų mažieji išradėjai, padaužos ir smaližiai! Šiuo metu ruošiame ir vieną didžiulę staigmeną, kurią vaikai ir jų tėvai išvys jau rudenį, kai Lietuvos kino teatrus pasieks kvapą gniaužiantys mano, „Gustavo nuotykiai“!“ – kalendorinės vasaros pradžią tokiais žodžiais palydėjo įdomybių visomet nešykštintis Gustavas.

Pirmąjį lietuvišką vaidybinį animacinį filmą „Gustavo nuotykiai“ kūrę laidos „Gustavo enciklopedijos“ ir filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ autoriai anksčiau jau atskleidė, kad nuotaikingoje kelionėje pagrindiniams filmo herojams, korespondentui Gustavui ir profesoriui Velykiui Kalėdauskui, teks pasinerti į vandenyno gelmes, skrosti dangaus tolius ir net kosmoso platybes. Ekspedicijos metu jie susidurs su daugybe spalvingų personažų, kuriuos įkūnijo tokie žinomi žmonės, kaip dainininkai Karina Krysko-Skambinė, Marijus Mikutavičius, aktorius Andrius Žebrauskas ir kiti.

„Gustavo nuotykių“ keliautojų tikslas – surasti prarastą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės relikviją, tačiau kur ji slypi ir kodėl ją būtina sugrąžinti, kūrėjai kol kas neatskleidžia. Gustavas ir Velykis Kalėdauskas pakeliui išvys ledynus, susidurs su jūros monstrais, atsidurs negyvenamoje saloje, džiunglėse ir net erdvėlaivyje – visus šiuos vaizdus sukūrė talentingi kompiuterinės grafikos studijos OKTA animatoriai, pažaboję naujausias technologijas.

Išradingų sprendimų, humoro, puikios nuotaikos ir pažinimo džiaugsmo kupinas filmas „Gustavo nuotykiai“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau šį rudenį, spalio 17 dieną.

Pirmojo lietuviško vaidybinio animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"