fbpx
Naujienos

„Žmogus vielabraukis“ pateko į prestižinį bresto trumpametražių filmų festivalį

Žmogus Vielabraukis „Dansu films“ archyvas
Žmogus Vielabraukis
„Dansu films“ archyvas

Jono Trukano filmas “Žmogus Vielabraukis”, kurio premjera įvyko šių metų “Kino pavasario” festivalyje, bus rodomas pagrindinėje Bresto Europos trumpametražių filmų festivalio programoje. Festivalis, kuris yra patvirtintas BAFTA (Britų kino ir televizijos meno akademijos), vyksta nuo 1986 metų ir yra antras pagal dydį Prancūzijoje.

Vilniuje kurtas filmas apie troleibusų parko išnykimą sėkmingai skina laurus užsienio festivaliuose – gautas geriausių vizualinių efektų apdovanojimas “Kolkata” (Kalkuta) bei geriausio filmo prizas “Farm” (Italija) festivaliuose.

“Žmogus Vielabraukis”  taip pat bus rodomas tokiuose tarptautiniuose filmų festivaliuose kaip “Totoshka” Baltarusijoje, “Cinemania” Kanzase, “Meters” Niujorke, “Sedicicorto” Italijoje, “Litauisches Kino Goes Berlin” Vokietijoje, bei “MAIPU” komedijų festivalis Argentinoje

Šių dienų Vilniaus aktualijų inspiruota absurdo komedija “Žmogus Vielabraukis” pasakoja apie troleibusų parko mechaniką, kuris tampa superherojumi, kad išgelbėtų savo darbovietę iš informacinių technologijų kompanijos gniaužtų bei apgintų savo mylimus troleibusus.

Po iš pirmo žvilgsnio lengva filmo fabula slepiasi skaudūs klausimai: amžinas kartų konfliktas, technologinio progreso kaina, atsakomybė už savo sprendimus bei susidūrimas su jų padariniais.

Filmo anonsas čia:

The Trolleybus-Man teaser with eng subtitles from Dansu Films on Vimeo.

 

Komentarai