fbpx
Naujienos

„Žmogus-voras: aplink Multivisatą“ kūrėjai teigia išradę visiškai naują animacijos būdą

Kadras iš filmo „Žmogus-voras: aplink Multivisatą“

Jau šį penktadienį, birželio 2 dieną, į kino teatrus naujam „Oskarą“ laimėjusios „Spider-Verse“ sagos skyriui „Žmogus-voras: aplink Multivisatą“ grįžta Milesas Moralesas. Be to, kad filmas jau pagerino ne vieną Holivudo rekordą, tai bus juosta, kuri, kaip teigia jos kūrėjai, pademonstruosianti visiškai naują, būtent tam sukurtą, animacijos būdą ir sukels revoliuciją animacinių filmų gamyboje.

Patrickas O’Keefe‘as, filmo gamybos dizaineris, kuris taip pat prisidėjo prie pirmojo filmo kaip meno režisierius, pasakoja: „Buvo laikas, kai visi animatoriai tik piešė ant popieriaus ir buvo galima jausti to menininko išskirtinį braižą. Norėdami sukurti naujo masto reginį, turėjome sugalvoti ir išrasti kažką nematyto, tad sujungėme piešimą ant popieriaus ir moderniąsias, futuristines technologijas. Taigi, tapusavyje sugalvojome sukurti naujus įrankius, padėjusius įgyvendinti mūsų svajones bei užmojus. Pavyzdžiui, kai filme personažai juda erdvėje, vietoj šešėlių, kurie tiesiog „uždedami“ ant veikėjo, jie išsilieja ir susipina kaip nauja „šlapia ant šlapio“ technika“.

Kadras iš filmo „Žmogus-voras: aplink Multivisatą“

Meno vadovas Deanas Gordonas priduria, jog vienas didžiausių šio filmo, kuris Lietuvos kino teatruose bus rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais, iššūkių buvo išsiaiškinti, kaip sukurti aiškų kiekvieno herojaus aplankomo pasaulio vizualinį tapatumą ir braižą.

„Tai reiškia, kad mūsų mąstymas apie kiekvieną atvaizduojamą pasaulį ir vaizdų kūrimas turi būti tikrai skirtingas. Puiku yra tai, kad nereikėjo jaudintis dėl to, kad darysime dalykus, kurie kadaise atrodė neįmanomi. Mūsų misija buvo sukurti menišką vaizdą ir perduoti jį techniniams skyriams, kurie sugebėjo atkurti šiuos ryškius, skirtingus iliustracijų stilius. Galime leisti meniškumui valdyti ir įkvėpti tai, kas rodoma ekrane, o ne tai, ką technologijos gali ir ko negali“, – sakė jis.

Kadras iš filmo „Žmogus-voras: aplink Multivisatą“

„Žmogus-voras: aplink Multivisatą“ pasakos apie tai, kaip po susitikimo su Gven Staisi, Bruklino rajono draugiškasis Žmogus-voras katapultuojasi per Multivisatą, kur susitinka su Žmonių-vorų komanda, kuriai pavesta apsaugoti patį jos egzistavimą.

Tačiau kai herojai susiginčija, kaip susidoroti su nauja grėsme, Milesas atsiduria vienas prieš kitus Žmones-vorus. Jam teks surasti savyje drąsos, ryžto bei jėgų ir imtis iniciatyvos, kad išgelbėtų tiek Multivisatą, tiek – svarbiausia – savo artimus ir mylimus žmones.

Kaip jam seksis ir kuo baigsis ši įspūdinga istorija, išvysime filme „Žmogus-voras: aplink Multivisatą“ kino teatruose jau nuo nuo šio penktadienio, birželio 2 dienos.

Filmo anonsas:

Komentarai
„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"