fbpx
Desertas (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

10 įsimintinų mirties scenų Tarantino filmuose

Quentinas Tarantino niekuomet nebuvo iš tų, kurie mėgsta ramius ir taikius filmus. Jo režisuotuose darbuose visada gausu prievartos, smurto, kraujo ir absurdo. Būtent tokios scenos tapo Q.Tarantino firminiu ženklu ir nieko nebestebina stambiu planu rodomos nukirsto galūnės su kraujo upėmis iš jų.

Pateikiame 10, net nežinome kaip pavadinti… 10 „įdomiausių“ ir labiausiai neįtikėtinų nužudymo scenų iš Q. Tarantino filmų.

10. „Bulvarinio skaitalo“ tualetinė žmogžudystė

Filme „Bulvarinis skaitalas“ („Pulp fiction“) Butchas Coolidge‘as (aktorius Bruce‘as Willisas) nušauna iš tualeto išėjusį Vincentą Vegą (aktorius Johnas Travolta), kuris net nenumanė, jog einant atlikti gamtinių reikalų reikia pasiimti ir šautuvą.

9. Mačetė, kraujas ir merginos

Be komentarų – beprotiškai elegantiškai mačete nukirsta galva ir dar elegantiškiau trykštantis kraujo fontanas. Ir, žinoma, žavingos merginų šypsenos. Scena iš filmo „Nužudyti Bilą“ („Kill Bill:vol 1“, 2003).

8. Automobilių susidūrimas, susidūrimas, susidūrimas

Filme „Mirties įrodymas“ („Death Proof“, 2007) Tarantino pasismagino iš peties ir į vieną avariją sumiksavo ne tik savo pėdų fetišizmo įrodymą, bet ir puikią dainą (Dave Dee, Dozy, Beaky, Mick And Tich „Hold Tight“), gražias moteris ir n kartų pakartotą avarijos epizodą. Nepamirškime ant kelio besimėtančių kojų, rankų ir nuo kūno skriejančių galvų.

7. Durys žudikės

Tarantino „Nužudyti Bilą“ nuotaka (aktorė Uma Thurman) sugeba būdama beveik bejėgė parguldyti ligoninės slaugytoją ir nužudyti jį… su durimis.

6. Netikėtas šūvis „Bulvariniame skaitale“

Visiškai netikėtas Vincento Vega (aktorius Johnas Travolta) šūvis Marvinui į veidą (aktorius Philas LaMarras). Be priežasties ir siekio nušauti.

5. Beisbolo lazda ne vien tik beisbolui

Filme „Negarbingi šunsnukiai“ („Inglourious Basterds“) Tarantino nusprendžia, jog geriausias žudymo įrankis – beisbolo lazda. Įrankis atsiduria seržanto Donny Donowitz (aktorius Eli Roth) rankose, auka – kitas seržantas.

4. Juodoji mamba atakuoja

Šį kartą Tarantino ypač pasistengė ir į pagalbą pasitelkė gyvatę. Ir ne bet kokią, bet Juodąją Mambą – nuodingiausią pasaulio gyvatę. Scena iš filmo „Nužudyti Bilą 2″. Atakuoja – Elle Driver (aktorė Daryl Hannah), kurios kodinis vardas – Kalifornijos kalnų gyvatė. Auka – Buddas (aktorius Michaelas Madsenas).

3. Sprogimas

Filme „Ištrūkęs Džango“ („Django Unchained‘) blogiečiai miršta nuo savo pačių rankų – dinamito ir per didelio pasitikėjimo vežamais vergais, o ypač – Džango (aktorius Jamie Foxxas).

2. Netikėtas prisikėlimas

Artėjant prie pabaigos – optimistiškas epizodas, kuriame mirusiu laikytas vyras staiga atsigauna ir išgelbėja sudeginti ketintą vyrą nuo mirties. Epizodas iš filmo „Pasiutę šunys“ („Reservoir Dogs“).

1. Kur dingo akies obuolys?

Šią sceną iš filmo „Nužudyti Bilą 2″  turbūt pamena ne vienas.

Komentarai