fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

300: Imperijos gimimas / 300: Rise of an Empire, 2014

300: Imperijos gimimas

Režisieriaus Noamo Murro filmas „300: Imperijos gimimas“ („300: Rise of an Empire“) yra 2007 metais pasirodžiusi filmo „300“ tęsinys, kuriame bus pasakojama „300“ priešistorija ir įvykiai po to. Kaip pamename iš pirmo filmo, viskas sukosi apie spartiečių (graikų) ir persų legendinį mūšį, kuriame vos 300 spartiečių sugebėjo sulaikyti milžinišką persų armiją.

Pagal Franko Millerio komiksą „Kserksas“ sukurtas filmas, kurio prodiuseriu tapo garsusis „300“ ir „Žmogus iš plieno“ kūrėjas Zackas Snyderis,  toliau tęs istoriją apie graikų generolo Themistocleso kovą prieš dievu pasiskelbusį persų karalių Xerxesas.

Kaip filmo istoriją aprašo jo platintojas Lietuvoje „ACME Film“, Themistoclesas toliau stengiasi suvienyti Graikiją  ir pakeisti karo su pergalės trokštančiais persais eigą. Tačiau lengva nebus ir jūros nusidažys raudonai nuo karių kraujo, mat Persijos armiją į mūšį veda pats Xerxesas  ir negailestingoji persų laivyno vadė Artemizija.

300: RISE OF AN EMPIRE

Themistoclesas – puikiausias strategas ir jis supranta, kad priešai gali pralenkti jį karių skaičiumi, tačiau ar gali jį pergudrauti? Suvokęs, kad ant kortos kur kas daugiau nei jo paties ar jo vyrų gyvybė, šis graikas leisis į grėsmingą kovą, kurios baigtis nulems ateities Graikijos ir demokratijos likimą.

 
Filmo režisierius:  Noamas Murro
Filme vaidina:  Eva Green, Rodrigo Santoro, Sullivan Stapleton, Lena Headey, David Wenham ir kt.
Pasaulinė premjera – 2014 m. kovo 5 d.
Premjera Lietuvoje – 2014 m. kovo 7 d.
Žanras veiksmo, drama

Komentarai