fbpx
Naujienos

Agnė Jagelavičiūtė pirmadienio ryte žiūrėjo orgazmus ir tuo mėgavosi

Kadras iš filmo „O, ne! O, taip!“ „Incognito Films“ archyvas
Kadras iš filmo „O, ne! O, taip!“
„Incognito Films“ archyvas

Agnė Jagelavičiūtė viena pirmųjų turėjo galimybę pamatyti naują lietuvišką komediją „O, ne! O, taip!“. Žinoma moteris, šią savaitę, birželio 17 d., kino teatruose debiutuosiančią komediją žiūrėjo drauge su kūrybine komanda ir valgydama spragintus kukūruzus negalėjo atsikvėpti nuo juoko.

Pasak A. Jagelavičiūtės, tai vienas smagiausių lietuviškų filmų. „Pirmadienio rytas prasidėjo orgazmais. Ne, jie nutiko ne man, bet, tam tikra prasme, šis rytas buvo tikras malonumas. Vietoj darbo ėjome į film1 ir, labai neišsiplečiant, aš pamiršau, kad jis turi baigtis. Pamiršau, kad po kino manęs laukia koks šimtas darbų. Mes tiesiog sėdėjome ir žvengėme, valgydami spragintus kukūruzus. Neišmesčiau nei vieno personažo ir nekeisčiau nei vieno aktoriaus. O dėl Rimantės Valiukaitės… Man rodos, pakaktų jei ji tik stovėtų fone – nes jei ji filme – viskas gerai. O ji ne tik stovėjo. Ji dar ir kalbėjo,“ – susižavėjimo komedija „O, ne! O, taip!“ neslėpė žinoma stilistė A. Jagelavičiūtė.

Komedijoje „O, ne! O, taip!“ pasakojamos penkios penkių porų istorijos. Vienai jų gyvenimą apkartins moters įprotis susijaudinti tik verkiant vyrui. Kitai – slaptas merginos troškimas būti išprievartautai. Trečiosios poros vyras problemas spręs erzinančiai žmonai paslapčia vis duodamas migdomųjų vaistų, ketvirtoji šiltus santykius užmegs netikėčiausiu būdu naudojantis 21 amžiaus technologijomis, o penktoji problemas spręs išbandydami vaidmenis poroms.

Komedijoje žiūrovai pamatys kone visus populiariausius lietuvių aktorius – filme vaidina Giedrius Savickas, Gintarė Latvėnaitė, Eimutis Kvosčiauskas, Ineta Stasiulytė, Arūnas Storpirštis, Rimantė Valiukaitė, Inga Valinskienė, Saulius Bagaliūnas, Gabrielė Malinauskaitė, Marius Čižauskas, Rokas Petrauskas , Skaistė Anusevičiūtė.

Nuotaikinga lietuviška komedija apie penkias poras, kurios myli ir mylisi „O, ne! O, taip!“ Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo birželio 17 d.

Komentarai