fbpx
Kino industrija, Naujienos

Artūras Palekas: Ar tikrai platintojai yra tik tarpinė grandinė tarp kūrėjų ir vartotojų

„Kita kūrybos pusė“ AVAKA archyvas
„Kita kūrybos pusė“
AVAKA archyvas

Po vasaros atostogų Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA sugrįžta ir tęsia nemokamų seminarų ciklą, skirtą kino ir televizijos kūrėjams, “Kita kūrybos pusė”. Artimiausio seminaro, vyksiančio rugsėjo 24 dieną, tema, susijusi su audiovizualinių kūrinių sklaida. Seminaro pranešėjas – UAB “Acme Film” direktorius Artūras Palekas, kuris pasidalins savo patirtimi, apžvelgs pagrindinius filmo atsiradimo etapus ir koks vaidmuo tenka platintojui. “Netylant diskusijoms apie rinkos konsolidavimą, bendrą Europos rinką ir platintojų eliminavimą, bus galimybė padiskutuoti kuo tai pagrįsta, ir ar tikrai platintojai yra tik tarpinė grandinė tarp kūrėjų ir vartotojų” – sake A. Palekas.

Tai bus jau septintasis AVAKA rengiamas seminaras iš ciklo „Kita kūrybos pusė“. Projektas dalinai finansuojamas pagal LR Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programą.

Seminaras vyks Vilniaus mokytojų namų „Svetainėje“, I aukšte, rugsėjo 24 dieną nuo 14 val. Daugiau informacijos apie seminarus adresu www.avaka.lt/seminarai. Registracija vyksta el.paštu projektai@avaka.lt.

Komentarai