fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

Atvira Manto Stonkaus sekso scena filme „12 Kėdžių“ jo žmonos nesupykdė (video)

Kadras iš filmo „12 Kėdžių“ Kūrėjų archyvas
Kadras iš filmo „12 Kėdžių“
Kūrėjų archyvas

Pramogų pasaulio poras dažnai lydi daugybė išbandymų – nesibaigiančios pažintys, šlovė, gerbėjų dėmesys ir žavūs kolegos. Ar su šiais išbandymais susidūrė ir aktoriaus Manto Stonkaus bei televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės šeima, kai naujoje lietuviškoje komedijoje „12 Kėdžių“ M. Stonkui teko suvaidinti itin atvirą ir intymią sekso sceną, kuri nepatiktų daugeliui antrųjų pusių?

M. Stonkus gruodžio 23 d. Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje komedijoje „12 Kėdžių“ įkūnija apsukruolį Benderį, kuris sužinojęs apie senovinėse kėdėse paslėptus briliantus leidžiasi į jų medžioklę. Benderio paieškas filme lydės daugybė absurdiškų nesusipratimų, pavojingų kliūčių ir vienas romantiškas susitikimas.

M. Stonkaus ir Natalijos Janičikinos personažų pažintis baigiasi lovoje. Ši romantiška scena, kurioje netrūksta nei nuogo kūno, nei švelnių glamonių, išties yra labai intymi. Ją galima galite pamatyti čia:

https://youtu.be/U1uETofZ_Zw

M. Stonkaus žmona į šią sceną reagavo labai ramai. Nors jos vyrą filmuose retai išvysi tokiame amplua, Mantu pasitikinti Indrė supranta, jog darbas yra darbas, o intymios glamonės kine tik to darbo dalis. Pasirodo, intymi scena sukelti pavydo nė negalėjo, nes sutuoktiniai abu vaidina šiame filme.

Juodojo humoro ir absurdo komedija „12 Kėdžių“ yra sukurta remiantis 1928-ųjų kultiniu Odesos rašytojų Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo romanu „Dvylika kėdžių“. Daugelyje pasaulio šalių ekranizuota istorija lietuviškoje versijoje atgims visiškai naujai.

Filme susitiks dvi Lietuvos – šiuolaikinė ir toji, vis dar persmelkta sovietinės nostalgijos. Vieną jų atstovaus jaunas ir įžūlus Benderis, antrąją – trisdešimties metų senumo kostiumą vilkintis akinuotis Kysa. Du labai skirtingus personažus suvienys karštligiška briliantų paieška, klaidinsianti juos po visą Lietuvą, o žiūrovus įtrauksianti į nepamirštamus nuotykius.

Naujoji lietuviška komedija „12 Kėdžių“ Lietuvos kino teatruose pasirodys nuo gruodžio 23 d.

Filmo anonsas: 

https://youtu.be/Q5XUAFcqy0s

Komentarai