fbpx
Naujienos

Audrius Bružas nemėgsta ne tik kiaunių ir urodų, bet ir voverių (video)

Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės Petro Pienausko nuotrauka
Akimirkos iš naujos lietuviškos komedijos „Nepatyręs“ filmavimo aikštelės
Petro Pienausko nuotrauka

Gruodžio pradžioje kartu su bendraminčiais aktoriais Audrius Bružas sukūrė nuotaikingą dainą „Kiaunės ir urodai, neikit į mano koncertus“. Tokiam žingsniui kūrėjus paskatino dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu pasisakymas apie į jos koncertus einančius klausytojus. Tačiau pasirodo, kad A. Bružui, o tiksliau – jo kuriamam personažui yra ir kitų baisių gyvūnų. Tai voverys.

Kodėl A. Bružo personažas bijo voverių, ko jis nemoka ir ką išmoks, sužinosite iškart po Naujųjų, sausio 2 dieną, kai Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti nauja lietuviška komedija „Nepatyręs“. Joje šmaikščiai pasakojama neįprasta meilės istorija.

Trisdešimtmetį perkopęs Ramūnas (vaidina A. Bružas) yra labai geras ir sąžiningas vyrukas, tačiau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta Stasiulytė) – Ramūno gyvenimo meilė. Atstumtas jos pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji apsiima išmokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Kodėl Ramūnas bijo voverių, žiūrėkite čia:

Komedija „Nepatyręs“ statoma pagal Kanadoje Jono Chernick sukurtą scenarijų. Šioje šalyje filmas ir buvo pirmiausia pastatytas, o šmaikščiu scenarijumi netruko susidomėti kitos kino kompanijos visame pasaulyje – nuo Prancūzijos iki Pietų Korėjos. Lietuviška komedijos versija pritaikyta mūsų šalies aktualijoms, joje kūrybingai įpinta emigracijos tema. Tai savitas, originalus, drąsus filmas su pikantiškomis pamokomis ir subtiliais patarimais visiems, ieškantiems meilės.

Oficialų komedijos „Nepatyręs“ anonsą žiūrėkite čia:

Komentarai