fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Džesmina / Blue Jasmine, 2013

Blue Jasmine

Woody Allenas filmus kepa labai greitai. Prieš metus pasirodė jo paskutinis darbas „Į Romą su meile“ („To Rome with Love“), o šią vasarą – ir naujas Woody filmas „Džesmina“ („Blue Jasmine“), kuriame Woody nevaidino.

Su „Džesmina“ W. Allenas paatostogavęs kelete Europos miestų, atrodo, vėl grįžo prie savo firminių filmų kūrimo – dramatiškų komedijų, kuriose pagrindinė ašis sukasi apie dviejų personažų santykius.

Šį kartą tie personažai – seserys (aktorės Cate Blanchett ir Sally Hawkins).  Cate vaidinama aukštuomenės dama Jasmine dėl vyro aferų praranda visus pinigus ir yra priversta atsikraustyti gyventi pas skurdžiau gyvenančią sesę. Moterų santykiai ne per geriausi, Cate herojė nori kuo greičiau pabėgti iš nuobodaus sesers gyvenimo ir atrasti savo naują turtingą svajonių princą. Į visą istoriją įsivelia saujomis ryjami vaistai, kurie padeda Jasmine numalšinti nuo visų akių slepiamas psichines problemas.

Filme vaidina: Alec Baldwin, Cate Blanchett, Bobby Cannavale, Louis C.K. Andrew, Dice Clay, Sally Hawkins, Peter Sarsgaard ir kiti

Pasaulinė premjera – 2013 m. liepos 26 d.

Premjera Lietuvoje – 2013 m. rugsėjo 13 d.

Žanras – drama, komedija

Komentarai