fbpx
Naujienos

Buvusią orų mergaitę Charlotte Le Bon į filmą „Šimto žingsnių kelionė“ pakvietė pats Stevenas Spielbergas

Kadras iš filmo „Šimto žingsnių kelionė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Šimto žingsnių kelionė“
„ACME Film“ archyvas

Prancūziška klasika ir rafinuotumas ar tolimo krašto egzotika? Toks pasirinkimas mažame Pietų Prancūzijos miestelyje lauks pavalgyti ne namuose susiruošusių gurmanų. Spalvingame ir romantiškame filme „Šimto žingsnių kelionė“ (angl. „The Hundred-Foot Journey“) tik gatvė skirs Helen Mirren herojės vadovaujamą ištaigingą, „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintą restoraną ir Indijos imigrantų šeimos įkurtą indišką oazę.

Stebint dviejų stovyklų konkurenciją žiūrovų laukia maloni pažintis su H.Mirren herojei madam Malori talkinančia jauna virėja. Ją įkūnijo šiek tiek Audrey Tautou ir Marion Cotillard primenanti, lengvumą ir prancūzišką šarmą filme skleidžianti Kanados aktorė Charlotte Le Bon. Įdomu tai, kad 27-erių aktorės herojė buvo pavadinta jos vardu, tik sujungiant pavardę – Charlotte Lebon.

Žaisminga ir stebinanti Charlotte dar tik pradeda karjerą Holivude, tačiau Kanadoje ji puikiai žinoma. Mergina buvo orų pranešėja ir rodė komiškas sceneles populiarioje televizijos kanalo „Canal+“ laidoje „Le Grand Journal“. Kaskart pasirodydama ji vis persikūnydavo į kitą personažą. Taip pat ji yra ragavusi ir modelio duonos.

Dėl darbo „Le Grand Journal“ Ch.Le Bon pastebėjo prancūzų kino kūrėjai, o pasirodžiusi tokiuose filmuose kaip „Asteriksas ir Obeliksas: Jos Didenybės tarnyboje“ ir „Gėlėti sapnai“ ji sulaukė pripažinimo Prancūzijoje. Tuoj po to ji netruko kristi į akį pačiam Stevenui Spielbergui. Būtent šio kvietimu ji atsidūrė „Šimto žingsnių kelionės“ aktorių atrankoje, mat garsus režisierius yra vienas šios juostos prodiuserių.

Iš Monrealio kilusi Ch.Le Bon Montrealgazette.com pasakojo niekuomet nesitikėjusi tapti aktore, nes ši profesija jai atrodė mažų mažiausiai nesaugi. „Užaugau namuose, kuriuose buvo du aktoriai, mano mama Brigitte Paquette ir patėvis Frankas Schorpionas, žinau, kaip viskas vyksta kino pasaulyje. Aš pasukau į aktorystę tiesiog atsitiktinumo dėka“, – šypsojosi ji, pridurdama, kad dabar su mielu noru tęs darbus Holivude.

Netikėtumų, atradimų, naujų skonių, gurmaniškų potyrių ir romantikos kupina „Šimto žingsnių kelionė“ Lietuvą pasieks rugpjūčio 22 dieną.

Filmo „Šimto žingsnių kelionė“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"