fbpx
Naujienos

Debiutinis Ingos Valinskienės vaidmuo kine: sekso linijos darbuotoja

Kadras iš filmo „O, ne! O, taip!“ „Incognito Films“ archyvas
Kadras iš filmo „O, ne! O, taip!“
„Incognito Films“ archyvas

Lietuvos scenos žvaigždė Inga Valinskienė ne tik talentinga dainininkė, bet ir aktorė. Išbandžiusi teatro sceną, jau netrukus ji debiutuos ir kine – naujoje lietuviškoje komedijoje „O, ne! O, taip!“. Birželio 17 d. Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje komedijoje I. Valinskienė įkūnys sekso telefonu darbuotoją.

Televizijos projektuose ir net teatro scenoje įvairius vaidmenis atlikusi I. Valinskienė ne naujokė vaidyboje, tačiau naujame lietuviškame filme jai pasiūlytas vaidmuo nustebino ir pačią dainininkę. Įspūdingo grožio I. Valinskienei teko įkūnyti suvargusią ir gyvenimo nelepinamą moterį, kuri slaugo sunkiai sergančią močiutę, o pragyvenimui duonos prasimano namuose teikdama… sekso paslaugas telefonu.

„Esu vaidinusi seriale, tačiau kino filme dar niekada. Tokia patirtis man bus pirmoji ir nors šis vaidmuo epizodinis, bet jis mane suintrigavo ir papirko savo absurdišku komiškumu ir netgi socialiniu jautrumu. Nežinau ar dar kada teks vaidinti kine, bet toks personažo greičiausiai bus vienintelis“, – apie savo pirmąjį darbą kine pasakojo I. Valinskienė.

Inga Valinskienė „Incognito Films“ archyvas
Inga Valinskienė
„Incognito Films“ archyvas

Serialą savo biografijoje turiu. Kino -dar ne.Šis-pirmasis.Nors vaidmuo ir epizodinis,jis mane papirko ir suintrigavo savo komiškumu iki absurdo,ir netgi,sakyčiau,socialiniu jautrumu.Nežinau,ar dar kada teks vaidinti kine,bet tokio personažo,greičiausiai,tikrai-ne.

I. Valinskienės herojė filme patenka į itin komišką situaciją, kai vieną vakarą jai paskambina iš kurčnebylių centro ir paprašo įaudrinti kurčią vaikiną. Geidulingas moters aimanas kurčiam vaikinui vers kurčnebylių centro darbuotoja, tarp kurios ir sekso telefonu užsigeidusio vaikino netrukus užsimegs romantiškas ryšis.

„Šiam personažui įkūnyti nė negalėjome įsivaizduoti kito žmogaus – tik Inga Valinskienė Lietuvoje turi tokį kerintį aksominį balsą, tobulai tinkantį šiam vaidmeniui. Mūsų visų džiaugsmui, Inga ne tik sutiko imtis šio iššūkio, bet ir puikiai su juo susitvarkė“, – I. Valinskienės debiutu kine džiaugėsi vienas filmo prodiuserių Matvidas Žalėnas.

Intriguojanti ir komiška situacija, kurios tarpininke taps I. Valinskienė, tik viena iš penkių komedijos „O, ne! O, taip!“ meilės istorijų. Šią vasarą kine debiutuosiančiame filme linksmi nesusipratimai lydės ir kitų filmo porų gyvenimus. Vienai jų apkars merginos įprotis susijaudinti tik verkiant vaikinui. Kitai – slaptas merginos troškimas būti išprievartautai. Trečiosios poros vyras problemas spręs žmonai slapčia vis duodamas migdomųjų vaistų, o ketvirtajai porai koją kiš vyro aistra tapti aktoriumi.

Intriguojanti santykių komedija sukurta pagal australų režisieriaus Josho Lawsono scenarijų filmui „Little Death“. Filme žiūrovai pamatys kone visus populiariausius lietuvių aktorius – filme  vaidina Giedrius Savickas, Gintarė Latvėnaitė, Eimutis Kvoščiauskas, Ineta Stasiulytė, Arūnas Storpirštis, Rimantė Valiukaitė, Saulius Bagaliūnas, Gabrielė Malinauskaitė, Marius Čižauskas, Rokas Petrauskas, Skaistė Anusevičiūtė.

Nuotaikinga lietuviška komedija apie penkias poras, kurios myli ir mylisi „O, ne! O, taip!“ Lietuvos.

Filmo anonsas:

Komentarai