fbpx
Naujienos

Dėl naujos lietuviškos komedijos Londono gatvėmis Audrius Bružas vaikščiojo persirengęs moterimi (foto)

Audrius Bružas Petro Pienausko nuotrauka
Audrius Bružas Petro Pienausko nuotrauka
Audrius Bružas
Petro Pienausko nuotrauka

Šviesių plaukų perukas, dailūs balti kailinukai, trumpas sijonėlis, prigludusios pėdkelnės ir aukštakulniai. Taip apsirengęs Londono gatvėmis vaikščiojo Audrius Bružas. Drąsiam poelgiui aktorius ryžosi dėl vaidmens naujoje lietuviškoje komedijoje „Nepatyręs“.

Komedijoje „Nepatyręs“ šmaikščiai pasakojama neįprasta meilės istorija ir atvirai klausiama, ar įmanoma išmokti mylėti bei mylėtis. Tai nuotaikingas pasakojimas, kurį būtina pamatyti visiems, ieškantiems meilės.

Trisdešimtmetį perkopęs Ramūnas (vaidina A. Bružas) mano, kad sutiko gyvenimo meilę Vaidą (Ineta Stasiulytė), tačiau likimas jam pametėja netikėtą santykių išbandymą. Atstumtas Vaidutės, šiaip jau geras vyras, tačiau prastas meilužis atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji imasi mokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. Pamoka, kurios metu Ramūnas persirengia moterimi ir vaduojasi iš savo seksualinio susikaustymo, ir užfiksuota nuotraukose.

Daugiau pikantiškų pamokų ir subtilių patarimų Lietuvos žiūrovai išvys iškart po Naujųjų – nuotaikingas filmas šalies kino teatruose bus pradėtas rodyti sausio 2 dieną. Romantiškoje komedijoje pamatysite ir daugiau puikių Lietuvos aktorių – Ramūną Rudoką, Andrių Žiūrauską, Haną Šumilaitę, taip pat pramogų pasaulio atstovų – dainininką Vaidą Baumilą, Alaną Chošnau ir Arą Vebėrį iš „Naktinių personų“ bei kitus.

Komedijos „Nepatyręs“ anonsinį vaizdo klipą žiūrėkite čia:

Komentarai