fbpx
Naujienos

Filmo „Meistras ir Tatjana“ kūrybinė grupė leidžiasi į kelionę po Lietuvą

Giedrė Žickytė ir Tatjana Luckienė-Aldag Filmo „Meistras ir Tatjana“ premjera Lauros Urbonavičiūtės nuotrauka
Giedrė Žickytė ir Tatjana Luckienė-Aldag Filmo „Meistras ir Tatjana“ premjera Lauros Urbonavičiūtės nuotrauka
Giedrė Žickytė ir Tatjana Luckienė-Aldag
Filmo „Meistras ir Tatjana“ premjera
Lauros Urbonavičiūtės nuotrauka

Trečiadienį Vilniuje nugriaudėjo iškilmingas Giedrės Žickytės filmo „Meistras ir Tatjana“ pristatymas, į kurį susirinko didelis būrys meno, kultūros ir pramogų garsenybių. Nuo šiandien filmas rodomas visos Lietuvos kino teatruose. Kartu su filmu startuoja ir kūrybinės grupės kelionė po šalies miestus.

Jau šiandien filmo režisierė Giedrė Žickytė, prodiuserė Dagnė Vildžiūnaitė ir herojė Tatjana Luckienė-Aldag filmą pristatys Alytaus žiūrovams. Seansas įvyks kino teatre „Dainava“, seanso pradžia – 18.00 val.

Rytoj, spalio 17 d., kūrybinė grupė lankysis Panevėžyje (kino centre „Garsas, seanso pradžia 15.00 val.) bei Šiauliuose (kino teatre „Forum Cinemas, seanso pradžia 18.40 val.).

Premjerinį turą užbaigs sekmadienį vyksiantys susitikimai su Kauno (kino centre „Romuva“, seanso pradžia 14.00 val.) ir Marijampolės (kino teatre „Spindulys“, seanso pradžia 17.15 val.) žiūrovais.

Filmas paliko gilų įspūdį trečiadienio premjeros svečiams. Jurgis Didžiulis savo Facebook paskyroje rašė: „Visą naktį sapnavau Vito Luckaus nuotraukomis. O ryte dar su šiurpuliukais atsibudau. Toks ir turi būti menas. Ačiū Giedrėi Žickytei ir Dagnei Vildžiūnaitei už solidų, įdomų, bei emociškai paveikiantį kūrinį. Rekomenduoju visiems kas mėgsta fotografiją, meną, bei kiną.” Karštais įspūdžiais svečiai dalinosi ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir iš karto po peržiūros. Jūsų dėmesiui – Beatos Nicholson komentaras

Filmo ,,Meistras ir Tatjana” kūrėjai kviečia pasinerti į aistringos meilės ir kvapą gniaužiančios fotografijos pasaulį. Jo centre – Vitas Luckus, vienas iš Lietuvos fotografijos mokyklos kūrėjų, su fotoaparatu išmaišęs visą Sovietų Sąjungą. Aplinkiniai vadino jį vikingu, kopijavo jo manieras, išvaizdą, žavėjosi, stebėjosi, pavydėjo, bijojo, perpasakodavo būtas ir nebūtas istorijas. Vilniuje gyveno su gražuole žmona Tatjana, kartu namuose augino liūtą ir tapo vieną ryškiausių 7-ojo dešimtmečio porų. Ne mažiau ryškūs buvo ir jų namai – visada pilni spalvingiausios chebros, gyvenimo džiaugsmo ir pokalbių iki aušros. „Meistras ir Tatjana“ – neišgalvota, įkvepianti ir iki širdies gelmių sukrečianti genialaus kūrėjo gyvenimo ir meilės istorija.

Filmo anonsas

Meed Films ir Just a Moment informacija

Komentarai