fbpx
Naujienos

Giedriaus Savicko improvizacijos filme „O, ne! O, taip“ kėlė juoką visai komandai (video)

Kadras iš filmo „O, ne! O, taip!“ „Incognito Films“ archyvas
Kadras iš filmo „O, ne! O, taip!“
„Incognito Films“ archyvas

Naujoje lietuviškoje komedijoje „O, ne! O, taip!“ profesionalus aktorius Giedrius Savickas įkūnys nei labai patyrusį, nei profesionalų vaidybos mėgėją, svajojanti tapti tikru aktoriumi! Kaip jam tai seksis Lietuvos kino teatruose bus galima pamatyti jau nuo birželio 17 d.

 

Troškimas vaidinti kino filmuose G. Savicko vaidinam personažui Rimantui kilo tuomet, kai jiedu su žmona (ją vaidina Gintarė Latvėnaitė) dėl nevykusio šeimyninio gyvenimo kreipėsi į porų psichologą, į šis jiems patarė išbandyti vaidmenų žaidimus.

Galimybė vieną dieną tapti gydytoju, antrą kaliniu, o trečia privačiu detektyvu taip apsuka vyrukui galvą, jog šis net pamiršta koks buvo viso to tikslas – sutvirtinti šeimą. Santykiais nepatenkinta žmona dar labiau nusivilia vyru, o šis tesvajoja, kaip laimėti „Oskarą“.

Pasak komedijos „O, ne! O, taip“ režisieriaus Juliaus Pauliko, puikiam improvizatoriui G. Savickui įkūnyti nevykusi aktorių buvo juokas darbas.

„Kartais Giedrius atrodo, kaip žaidėjas turintis magiškas kortas, kokios reikia tą akimirką – tokią ir ištraukia. Universalumas jam leidžia puikiai suvaidinti netgi… prastą vaidybą. Darbą su Giedriumi galėčiau apibūdinti filme nuskambėjusiais jo personažo žodžiais – man labai pasisekė, jog šalia manęs yra tikras aktorius, tikras profesionalas. Giedrius akimirksniu sugeba pakeisti tekstą, nekeisdamas jo esmės – taip, kaip reikalauja situacija. Kiekvienas dublis atneša kažką naujo, bet tuo pačiu nesukaukia scenarijaus ir nesutrikdo kitų aktorių. Trumpai tariant, Giedrius – puikus improvizatorius!“ – pasakojo režisierius J. Paulikas.

Absurdiški nesusipratimai lydi ir kitas filmo poras. Vienai jų gyvenimą apkartina merginos įprotis susijaudinti tik verkiant vaikinui, kitai – slaptas troškimas būti išprievartautai. Trečiosios poros vyras problemas spręs žmonai paslapčia duodamas migdomųjų, o ketvirtoji romantiškus santykius užmegs sekso telefonu.

Komedijoje „O, ne! O, taip!“ žiūrovai pamatys kone visus populiariausius lietuvių aktorius – filme  vaidina Giedrius Savickas, Gintarė Latvėnaitė, Eimutis Kvoščiauskas, Ineta Stasiulytė, Arūnas Storpirštis, Rimantė Valiukaitė, Inga Valinskienė, Saulius Bagaliūnas, Gabrielė Malinauskaitė, Marius Čižauskas, Rokas Petrauskas , Skaistė Anusevičiūtė.

Nuotaikinga lietuviška komedija apie penkias poras, kurios myli ir mylisi „O, ne! O, taip!“ Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo birželio 17 d.

Komentarai