fbpx
Naujienos

Giedriaus Savicko ir Gintarės Latvėnaitės meilės žaidimai naujoje lietuviškoje komedijoje „O, ne! O, taip!“ (video)

Kadras iš filmo „O, ne! O, taip!“ Incognito Films archyvas
Kadras iš filmo „O, ne! O, taip!“
Incognito Films archyvas

Jau šią vasarą Lietuvos kino teatruose pasirodys šviežutėlė lietuviška komedija „O, ne! O, taip!“. Nuotaikinga istorija žiūrovus supažindins su penkiomis mylinčiomis, bet netobulomis poromis. Jūsų dėmesiui – artimesnė pažintis su viena jų.

Aktorių Giedriaus Savicko ir Gintarės Latvėnaitės įkūnijami šeimyninių nesutarimų kankinami Rimantas ir Dalia santuokos nuobodulį vaikys pasitelkė profesionalaus psichologo pagalbą. Šio patarimas porai žaisti vaidmenų žaidimą įprastą jų gyvenimą apvers aukštyn kojomis.

Nuobodulio šeimos gyvenime neliks, tačiau sutarimo irgi nepadaugės, nes sužavėtas galimybės įsikūnyti vis į kitą personažą Rimantas rimtai nuspręs tapti… aktoriumi!

„Netikėtai gimusi Rimanto svajonė būti aktoriumi jam taps daug svarbesnė ir už žmoną, todėl didžiausias jo troškimas vaidinti bus ir didžiausia šios šeimos problema,“ – apie savo personažą filme pasakoja aktorius G. Savickas.

Linksmi nesusitarimai lydės ir kitų keturių filmo porų gyvenimus. Vienai jų gyvenimą apkartins merginos įprotis susijaudinti tik verkiant vaikinui. Kitai – slaptas merginos troškimas būti išprievartautai. Trečiosios poros vyras problemas spręs erzinančiai žmonai paslapčia vis duodamas migdomųjų vaistų, o ketvirtoji šiltus santykius užmegs netikėčiausiu būdu naudojantis 21 amžiaus technologijomis.

Giedrius Savickas Incognito Films archyvas
Giedrius Savickas
Incognito Films archyvas

Intriguojanti santykių komedija sukurta pagal australų režisieriaus Josho Lawsono scenarijų filmui „Little Death“. Naująją lietuvišką komediją režisuoja filmo „Nepatyręs“ režisierius Julius Paulikas, o į prodiuserių kėdes sėdo šio ir visų laikų populiariausios lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ prodiuseriai.

Komedijoje „O, ne! O, taip!“ žiūrovai pamatys kone visus populiariausius lietuvių aktorius – filme  vaidina Giedrius Savickas, Gintarė Latvėnaitė, Eimutis Kvosčiauskas, Ineta Stasiulytė, Arūnas Storpirštis, Rimantė Valiukaitė, Inga Valinskienė, Saulius Bagaliūnas, Gabrielė Malinauskaitė, Marius Čižauskas, Rokas Petrauskas , Skaistė Anusevičiūtė.

Nuotaikinga lietuviška komedija apie penkias poras, kurios myli ir mylisi „O, ne! O, taip!“ Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo birželio 17 d.

Filmo anonsas:

Komentarai