fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas, Svarbiausios (Kinomaistas.lt)

Gone Girl, 2014

gone girl

Režisieriaus Davido Fincherio papildomai pristatinėti nereikia. Jo beveik dauguma kurtų filmų susišlavia gausybę apdovanojimų, nekalbant apie milijonines pajamas. Todėl beveik neabejojame, jog naujausias jo darbas „Gone girl“ taip pat sulauks milžiniško pasisekimo. Jo užtvirtinimui režisierius pasirinko ypač stiprius aktorius – Beną Afflecką ir Rosamund Pike.

„Gone girl“ sukurta remiantis to pačio pavadinimo Gillian Flynn novele, kurią ji pats perdarė į filmo scenarijų. Tačiau kaip teigė novelės autorė, ji stengėsi kaip galima labiau nutolti nuo pradinės knygos struktūros.

„Gone girl“  istorija prasideda, kuomet savo penktų vestuvių metinių dieną Nickas Dunne’as policijai praneša, jog dingo jo žmona Amy. Labai greitai visi pradeda įtarti, jog pats Nickas galėjo nužudyti ir pradanginti savo gražuolę žmoną.

Beje,  dėl vaidmens  Davido Fincherio „Gone girl“ Benas Affleckas netgi nukėlė savo naujausio režisuojamo filmo kūrimo darbus.  „Jis yra vienintelis mano sutiktas režisierius, kuris gali padaryti visų kitų darbus geriau nei jie galėtų”, – apie darbą su Fincheriu teigė Affleckas.

Režisierius: Davidas Fincheris

Filme vaidina – Rosamund Pike, Ben Affleck, Neil Patrick Harris ir kt.

Pasaulinė premjera – 2014 metų  spalio 2 d.

Premjera Lietuvoje –

Žanras – drama, trileris

Komentarai