fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Greiti ir įsiutę 6 / Fast & Furious 6, 2013

Fast & Furious 6

Pirmasis filmas „Greiti ir įsiutę“ pasirodė 2001 metais, o jį sukurti režisierių Robą Coheną inspiravo žurnale „Vibe“ rasta istorija apie nelegalias automobilių lenktynes Niujorke. Po ypač sėkmingos pirmosios dalies sekė dar keturios: „Greiti ir įsiutę“ („2 Fast 2 Furious, 2003), „Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės“ („The Fast and the Furious: Tokyo Drift“, 2006), „Greiti ir įsiutę 4“ („Fast & Furious“, 2009), „Greiti ir įsiutę 5“ („Fast Five“, 2011), o šiais metais pasirodė ir „Greiti ir įsiutę 6“.

„Greiti ir įsiutę 6“ režisavo Justin Lin, kuris prieš tai sukūrė du įsiutusių ir labai greitų filmus. Šeštojoje dalyje pasakojama istorija apie agentą Hobbsą, persekiojantį mirtinai pavojingą vairuotoją gaują, kurios vadui padeda dvi gražuolės merginos. Sugauti šią gaują Hobbsas pagalbos paprašo kitų nusikaltėlių Domo ir Briano pagalbos. Jiems pažadamas atleidimas už visus anksčiau padarytus nusikaltimus.

Beje, kitą vasarą pasirodys 7 „Greitų ir įsiutusių“ dalis, kurią režisuos nebe Justin Lin. Apie tai plačiau skaitykite ČIA.
Vaidina: Gina Carano, Dwayne Johnson, Vin Diesel, Luke Evans, Rihanna ir kt.
Premjera: 2013 m. gegužės 22 d.
Premjera Lietuvoje: 2013 m. gegužės 24 d.
Žanras – veiksmo, kriminalinis, trileris
 

Komentarai