fbpx
Be reklamos, Naujienos

IN MEMORIAM. Kristina Palšytė

Kristina Palšytė

Šiandien KINFO kolektyvą pasiekė neapsakomai liūdna žinia. Vakar ryte netekome ilgametės komandos narės Kristinos Palšytės.  Sekmadienio rytą nebepabudo iš miego – sustojo širdis.

Kristina prie KINFO kolektyvo prisijungė 2013 vasarą. Skaitytojus džiugino įdomiais reportažais iš kino festivalių ir įvairiais interviu su kino kūrėjais, o komandą savo užsispyrusiu ir tvirtu charakteriu. Grįžusi iš pokalbių su kino kūrėjais, Kristina visada būdavo kupina įspūdžių ir istorijų.

Sunku suvokti, kad jaunos ir kupinos idėjų bei svajų merginos gyvybė užgeso taip staiga. Mes visada ją prisiminsime kaip aktyvią, šiltą, panagrinėti kultūros reiškinius mėgstančią kolegę ir draugę. 

Kristina – mums tavęs nepaprastai trūks!

Atsisveikinimas vyks ketvirtadienį, gegužės 4 d., 12 val. Palangoje.

Reiškiame užuojauta artimiesiems.

Dalinamės Kristinos parengtais interviu: kalbino režisierių ir aktorių M. Vildžiūną, režisierę N. Medutę, režisierių R. Matačių, filmo „Nematomas frontas“ kūrėjus J. Ohmaną, V. Sruoginį ir M. Johnsoną,  aktorių V. Kaniušonį, režisierius S. Aškelavičių ir R. Marcinkų,  prodiuserį ir „Lietuvos kinas“ direktorių A. Stoškų, „Film Box LT“ (dabartinis Film Spot LT) įkūrėjus L. Ruokyte – Johnsson ir G. Almantas, festivalio „Pirmoji banga“ įkūrėją A. Gilaitį, aktorių M. Repšį ir režisierių A. Stonį.

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Komentarai