fbpx
Naujienos

Ineta Stasiulytė lietuviškų komedijų sėkmės garantas?

I. Stasiulytė filme „12 Kėdžių“
„Incognito films“ archyvas

Aktorė Ineta Stasiulytė gali pelnytai vadintis populiariausia Lietuvos kino aktore. Garsi moteris yra vaidinusi daugybėje lietuviškų serialų, nuolat dalyvauja įvairiuose televizijos bei teatro projektuose ir yra viena mylimiausių lietuvių režisierių aktorių, nes pastaraisiais metais ją buvo galima pamatyti kone visuose naujuose lietuviškuose flmuose. Išimtimi netapo ir šviežutėlė lietuviška komedija „12 Kėdžių“.

Vien per šiuos metus I. Stasiulytę žiūrovai matė net keturiuose lietuviškuose filmuose – komedijoje „Tarp mūsų, berniukų“, abejose filmo  „Gautas iškvietimas“ dalyse ir komedijoje „O, ne! O, taip!“. Penktuoju filmu vainikuosiančiu darbingus aktorės metus taps gruodžio 23 d. Lietuvos kino teatruose debiutuosianti juodojo humoro ir absurdo komedija „12 Kėdžių“.

Kalėdų išvakarėse kino teatrus pasieksiančiame filme I. Stasiulytė įkūnyja visuomet pasitempusią, labai reiklią ir griežtą policijos nuovados vadovę.

„Labai žaviuosi Algiu Ramanausku, kaip žmogumi ir režisieriumi, kad jis nebijojo imtis šios klasikos. Esu dirbusi su daugeliu Lietuvos režisierių ir galiu pasakyti, jog Algis yra labai stiprus režisierius ir niekuo nesiskiria nuo tų, kurie jau yra sukūrę ne vieną filmą. Jis labai reiklus, aiškiai žinantis ko nori. Tai labai svarbios savybės kino kūrėjui, todėl jo darbo rezultatas – šis filmas – gali nustebinti daugelį. O nenustebins tik tų, kurie kaip visad – pavydi, bumba ir nieko nedaro patys,“ – apie darbą filme „12 Kėdžių“ pasakoja I. Stasiulytė.

Pagal populiarų 1928-ųjų Odesos rašytojų Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo romaną „Dvylika kėdžių“ sukurtas filmas „12 Kėdžių“ buvo ekranizuotas daugelyje pasaulio šalių, tačiau lietuviškoje versijoje ši istorija atgims visiškai naujai.

Filme susitiks dvi Lietuvos – šiuolaikinė ir toji, vis dar persmelkta sovietinės nostalgijos. Vieną jų atstovaus jaunas ir įžūlus Benderis (akt. Mantas Stonkus), antrąją – trisdešimties metų senumo kostiumą vilkintis akinuotis Kysa (akt. Julius Žalakevičius). Du labai skirtingus personažus suvienys karštligiška briliantų paieška, klaidinsianti juos po visą Lietuvą, o žiūrovus įtrauksianti į nepamirštamus nuotykius.

Filme bus galima pamatyti kone visą Lietuvos žvaigždyną: aktorius Mantą Stonkų, Julių Žalakevičių, Dalių Skamarauską, Mantą Vaitiekūną, Nataliją Janičkiną. Taip pat Andrių Užkalnį, komikus Mantą Katlerį, Vaidotą Grincevičių, Moniką Šalčiūtę, Rimą Šapauską, Justą Mamontovą ir patį šio filmo režisierių Algį Ramanauską.

 

Komentarai