fbpx
Lietuviški filmai, Naujienos

Inga Valinskienė perdainavo hitą „Myliu“ ir ją skiria Arūnui Valinskui

Inga Valinskienė filme „O, ne! O, taip!“ „Incognito Films“ archyvas
Inga Valinskienė filme „O, ne! O, taip!“
„Incognito Films“ archyvas

Dainininkė Inga Valinskienė naujoje lietuviškoje komedijoje „O, ne! O, taip!“ nenuobodžiavo – šiame filme ji ne tik spėjo atlikti debiutinį kino vaidmenį, bet ir savo balsu papuošti pagrindinę filmo dainą.

Pirmasis kadaise itin populiarią grupės „Kastaneda“ dainą „Myliu“ perdainavo dainininkas Vaidas Baumila. Sėkminga jo versija ne tik užkariavo radijo stočių grojarasčius, bet ir įkvėpė filmo „O, ne! O, taip!“ kompozitorius, pasivadinusius paslaptingu Misterio Ikso vardu, išleisti dar vieną šios dainos variantą – šįkart ją atlikti patikėjo kerinčio balso atlikėjai Ingai Valinskienei.

Naujai atgimusi daina suskambo visai kitaip – švelnus I. Valinskienės balsas kūriniui suteikė dar daugiau romantikos ir svaiginančio melancholiškumo. Ši daina, pasak filmo garso takeliu besirūpinčių buvusių grupės „Happyendless“ narių Mariaus Narbučio ir Andriaus Kauklio, skiriama visiems mylintiems ir mylimiems, todėl šį hitą perdainavusi I. Valinskienė ją skiria savo vyrui Arūnui Valinskui.

Lyriška kūrinio „Myliu“ nuotaika puikiai atitinka ir filmo „O, ne! O, taip!“ tematiką – santykių komedijoje pasakojamos penkių porų santykių istorijos. Daugelis jų komiškos, bet visas vienija tas pats – meilė.

Birželio 17 d. Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje komedijoje „O, ne! O, taip!“ žiūrovai ne tik išgirs I. Valinskienės atliekamą dainą, bet ir išvys pirmąjį jos vaidmenį kine. Naujame lietuviškame filme ji įkūnija gyvenimo nelepinamą moterį, kuri slaugo sunkiai sergančią močiutę, o pragyvenimui duonos prasimano namuose teikdama sekso paslaugas telefonu.

Filme žiūrovai taip pat pamatys ir kitus populiariausius lietuvių aktorius – filme  vaidina Giedrius Savickas, Gintarė Latvėnaitė, Eimutis Kvoščiauskas, Ineta Stasiulytė, Arūnas Storpirštis, Rimantė Valiukaitė, Saulius Bagaliūnas, Gabrielė Malinauskaitė, Marius Čižauskas, Rokas Petrauskas, Skaistė Anusevičiūtė.

Nuotaikinga lietuviška komedija apie penkias poras, kurios myli ir mylisi „O, ne! O, taip!“ Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo birželio 17 d.

Komentarai