fbpx
filmai (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Groja Liuinas Deivisas / Inside Llewyn Davis, 2013

Inside Llewyn Davis

Broliai Joelis ir Ethanas Coenai pristato filmą „Groja Liuinas Deivisas“ („Inside Llewyn Davis“), kuriame pasakojama viena dainininko gyvenimo savaitės istorija Niujorko Greenwicho village muzikinėje scenoje 1961-aisias.

Jei klausite, kas toks buvo Llewynas Davisas ir kodėl jo nežinote, tai todėl, jog išties filmas sukurtas remiantis muzikanto Dave’o Van Ronko memuarais „The Mayor of McDougal Street“. Realiai būtent jis ir yra pagrindinis filmo herojus, tačiau režisieriai nenorėjo Ronko personalizuoti ekrane. „Groja Liuinas Deivisas“ – tai filmas garsiajam country dainininkui atminti, kartu apimant daugelį to meto muzikinių aspektų. Filme sušmėžuos tokios pavardės kaip Joni Mitchell, Phil Oches ir Bobas Dylanas. Pastarojo daina skamba ir filmo anonse.

„Groja Liuinas Deivisas“  istorija mus nukels į 1961-uosius, kuomet Llewynas Davisas visais būdais stengiasi rasti savo vietą po muzikos saule. Tačiau, atrodo, jam tai nelabai sekasi, o įtempti santykiai su mergina viską dar labiau paaštrina.  „Inside Llewyn Davis“  lydės puiki muzika, montažas ir nelengvas muzikanto gyvenimo kelias, į kurį netikėtai pasipainioja katė.Filme vaidina: Oscar Isaac, Carey Mulligan, Justin Timberlake, John Goodman, Garrett Hedlund, Ricardo Cordero ir kt.

 Pasaulinė premjera – 2013 m. lapkričio 6 d.
 Premjera Lietuvoje – 2013 m. gruodžio 20 d.
 Žanras: drama, muzikinis
 

Komentarai