fbpx
Naujienos

Iš indų šeimos kilęs Manishas Dayalas filme „Šimto žingsnių kelionė“ pasinaudojo tėvo receptu

Kadras iš filmo „Šimto žingsnių kelionė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Šimto žingsnių kelionė“ „ACME Film“ archyvas
Kadras iš filmo „Šimto žingsnių kelionė“
„ACME Film“ archyvas

Talentingą jauną indų virtuvės meistrą Hasaną naujajame kino teatrus jau pasiekusiame filme „Šimto žingsnių kelionė“ (angl. „The Hundred-Foot Journey“) įkūnijęs aktorius Manishas Dayalas ruošdamasis vaidmeniui išties mokėsi gaminti. Išvaizdus jaunas vyras taip pat tvirtino savo rolę papildęs tikra jo šeimos patirtimi. Viena iš aktoriaus pasiūlytų detalių – Helen Mirren heroję filme papirkęs omletas su kalendra.

Interviu „NBC News“ 31-erių M.Dayalas pasakojo praleidęs mėnesį specialioje kulinarinėje stovykloje. „Mokėmės teisingai išpjaustyti filė, smulkinti daržoves. Labai greitai supratau, kad svarbiausias virtuvėje teisingas ingredientų paruošimas“, – išmokta pamoka dalijosi aktorius.

M.Dayalas neslėpė, kad rolė „Šimto žingsnių kelionėje“ – ko gero, iki šiol svarbiausia jo profesinė patirtis. Aktorių atrankose vaikinui teko dalyvauti net keturis mėnesius, kol galiausiai sulaukė išsvajotojo telefono skambučio.

„Man paskambino ir pasakė: „Stevenas nori tave nusamdyti.“ Tai buvo nuostabi akimirka“, – prisiminė aktorius, kurį pastebėjo vienas jo kino pasaulio dievaičių – S.Spielbergas. Anot M.Dayalo, nors šis kino kūrėjas garsėja nuostabiais fantastiniais pasauliais ir kompiuterinės grafikos panaudojimu, jam nekyla klausimų, kuo kino grandą sužavėjo galimybė dirbti prie „Šimto žingsnių kelionės“. „Man aišku, kodėl S.Spielbergas dirba prie šios juostos – juk filmas pasakoja apie dvi tarsi ne savo vietoje esančias kultūras, jų susidūrimą ir didingų siekių troškimą. Herojų pasirinkimuose netrūksta rizikos, kurią Stevenas labai mėgsta“, – pastebėjimais dalijosi aktorius.

Iš JAV, Orangeburgo miesto Pietų Karolinoje, kilęs M.Dayalas teigė priklausęs vienai iš vos kelių mieste gyvenusių indų šeimų. „Mano šeimos kelias šiek tiek panašus į mano herojaus Hasano šeimos. Mano tėvai taip pat mėgino kurti sau naują gyvenimą pasitikėdami savo instinktais ir talentais. Viskas taip pat sukosi apie maistą“, – šypsojosi jis. Aktorius pridūrė, kad ypatingasis filme „Šimto žingsnių kelionė“ jo herojaus gaminamas masala omletas su kalendra, raudonaisiais pipirais ir pasukomis – tik vos vos pakeistas mėgstamas jo tėvo receptas.

Gurmaniškų potyrių kupina „Šimto žingsnių kelionė“ su charizmatiškaja Helen Mirren, Omu Puri, M.Dayalu ir kanadiete Charlotte Le Bon jau pasiekė kino teatrus.

Filmo „Šimto žingsnių kelionė“ anonsas:

Komentarai

„ACME Film" turi išskirtines teises Lietuvos, Latvijos bei Estijos kino teatruose platinti „Warner Brothers" filmus, taip pat išskirtines teises „Sony Pictures" filmams platinti Lietuvos bei Estijos kino teatruose. „ACME Film" yra didžiausia nepriklausomų filmų platintoja Baltijos šalyse. Mūsų partneriai yra „Summit Entertainment", „Lakeshore International", „Studiocanal", „Wild Bunch", „Lionsgate", "Focus Features", EEAP ir daugelis kitų. Glaudūs ryšiai "ACME Film" sieja ir su didžiausiomis rusų filmų platinimo kompanijomis - „West Video", „Central Partnership" bei „Paradise MGN"