fbpx
Kinomaistas.lt archyvas, Lietuva (Kinomaistas.lt)

ISIC kino savaitė – pailsinti mintis nuo mokslų

 Džiaugiamės pranešti, kad šį pavasarį turime ypatingai gerą naujieną kino fanams. ISIC Lietuva ir keturi kino teatrai pristato specialią filmų savaitę už ypatingą kainą ISIC kino savaitė 2014. Atėjus pavasariui ir prasidedant sesijoms bei mokslo metams einant į pabaigą, pailsinti galvą ir mintis nuo suintensyvėjusių mokslų puikiai padės geras kinas.

 Balandžio 21 – 27 dienomis skelbiame ISIC kino savaitę. Šios savaitės metu, trijuose miestuose, keturiuose kino teatruose, su ISIC pažymėjimu bilietai į kiną bus su papildoma nuolaida. Kino teatrai: Kino „Pasaka“ ir „Skalvija“ (Vilnius), „Romuva“ (Kaunas) bei „Atlantis cinemas“ (Šiauliai).

Norime paminėti, kad dėl skirtingų miestų ir kino teatrų pasiūlos bei įkainių, kainos kino teatruose skirsis. Pateikiame kainas skirtinguose kino teatruose su ISIC pažymėjimu:

  • Kino teatras „Pasaka“ (Vilnius) 10 Lt
  • „Skalvija“ (Vilnius) 8 Lt
  • „Romuva“ (Kaunas) 6 Lt
  • „Atlantis cinemas“ (Šiauliai) 10 Lt

Kiekvienas kino teatras turės savo atskirą filmų repertuarą, tad pasirinkimas tampa dar didesnis. Be visa to, kiekvienas nuėjęs į filmą ir išsaugojęs jo bilietą gaus dovanų iš ISIC Lietuva. Sekite naujienas ir ruoškite skrudintus kukurūzų spragėsius. ISIC kino savaitė 2014 jau greitai!

Daugiau informacijos rasite čia ir renginio Facebook paskyroje.

g

Komentarai