fbpx
Naujienos

Išskirtinės filmo “SANTA” aktorių fotosesijos akimirkos

Sandra Dauksaite ir Tommi Korpela filme „Santa“  Meed Films archyvas
Sandra Dauksaitė ir Tommi Korpela filme „Santa“
Meed Films archyvas


Netrukus kino teatruose pasirodys užburiantis Mariaus Ivaškevičiaus filmas „SANTA“. O kol filmas pakeliui į kino teatrus, žiūrovai turi išskirtinę progą pamatyti filmo „SANTA“ plakatą ir fotosesijos užkulisių video.   

Po ilgo išsiskyrimo filmo „SANTA“ aktoriai vėl susitiko Vilniuje, kad įsiamžintų filmo plakate. Fotostudijoje pasirodė Suomijos kino žvaigždė Tommi Korpela, iš Kauno atskubėjo Sandra Daukšaitė, o kiek vėliau su tėčiu atvyko gerokai ūgtelėjęs mažasis filmo aktorius – Ovidijus Petravičius. Susitikimas – visai kaip filme: jausmingas, šiltas. „SANTA“ aktoriai spėjo pasiilgti vieni kitų, nes po paskutinio filmavimosi Suomijoje, praėjo daugiau nei metai, o ir filmavimo aikštelėje praleidę daug laiko kartu, tapo beveik šeima.

Filmo „Santa“ plakatas Meed Films archyvas
Filmo „Santa“ plakatas
Meed Films archyvas

Jaudinantis „SANTA“ aktorių susitikimas užfiksuotas fotosesijos užkulisių video, o viso to susitikimo  rezultatas –  fantastiškame „SANTA“ filmo plakate, kuriuo filmo kūrėjai dalinasi su Lietuvos žiūrovais.

,,SANTA‘‘ filmo premjera –  2014 m. sausio 31 d. visuose Lietuvos kino teatruose. Naujienos apie filmą – www.facebook.com/SantaFilmas 

Komentarai