fbpx
Kino naujienos (Kinomaistas.lt), Kinomaistas.lt archyvas

Jau žinoma, kas vaidins „Žmogus skruzdė“ („Ant-Man“) superherojų

Ant-Man

Šiais metais kino kompanija „Marvel Studios“ pagal savo kurtus komiksus į kino ekranus jau paleido tris filmus: „Geležinis žmogus 3“ („Iron Man 3“), „Ernis“ („The Wolverine“) ir „Toras 2: Tamsos pasaulis“ („Thor: The Dark World“). 2014-aisias mūsų laukia net 4 marveliški filmai: „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ („Captain America: The Winter Soldier“), „Nepaprastas Žmogus Voras 2“ („The Amazing Spider-Man 2“), „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ („X-Men: Days of Future Past“) ir „Visatos sargai“ („Guardians of the Galaxy“). O 2015 -aisiais filmų sąrašą papildys ir „Marvel“ komiksų superherojus „Žmogus skruzdė“ („Ant-Man“), apie kurio pasirodymą pradėta kalbėti dar šią vasarą.

„Žmogus skruzdė“ originalus herojus ir pirmtakas – mokslininkas Henry Pymas, kuris išrado substanciją, galinčią pakeisti jo dydį, ir kuris sugeba bendrauti su vabzdžiais. Vėliau Henry Pymas išėjo į pensiją ir jo technologiją perėmė kitas herojus – Ericas O’Grady.

O dabar didžiausia naujiena ir atsakymas į visiems rūpimą klausimą – kas vaidins „Žmogų skruzdę“? Pasak „Variety.com“, tai aktorius Paulas Ruddas, mums pažįstamas iš tokių komedijų kaip kad „Žinių vedėjas“ („Anchorman: The Legend of Ron Burgundy“, 2004), „40-ties ir vis dar skaistus“ („The 40-Year-Old Virgin“, 2005), „Atskalūno laiškai“ („The Perks of Being a Wallflower“, 2012) ar naujausio jo vaidmens filme  „Žinių vedėjas 2: Legenda tęsiasi“ (Anchorman 2: The Legend Continues“. Paulą Ruddą taip pat visi puikiai pamena ir iš kultinio serialo „Draugai“ („Friends“), kuriame jis du sezonus vaidino  Phoebe vaikiną Mike’ą.

Kol kas neaišku, kurią „Žmogus skruzdė“ herojaus versiją Ruddas vaidins. Originalą Hanką Pymą ar jo pasekėją Ericą  O’Grady? O galbūt kitą „Žmogų skruzdę“, kurį pamiršome paminėti? Tai Scottas Langas, kuris mokslininko Pymo superherojaus kostiumą buvo laikinai pasivogęs savo tikslams.

„Žmogų skruzdę“ režisuos Edgaras Wrightas, kuris kartu su Joe Cornishu parašė ir filmo scenarijų. Beje, pretendentu vaidinti  „Žmogų skruzdę“ buvo ir aktorius Josephas Gordonas Levittas.

 „Žmogus skruzdė“ bus pradėtas filmuoti kitų metų viduryje.

Komentarai