fbpx
Lietuvių kino filmai, Naujienos

Jolanta Leonavičiūtė filmuojasi naujoje lietuviškoje komedijoje „Tarp mūsų, berniukų…“ (foto, video)

Jolanta Leonavičiūtė Filmo kūrėjų archyvas
Jolanta Leonavičiūtė
Filmo kūrėjų archyvas

Jau šią žiemą Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje naujoje lietuviškoje komedijoje „Tarp mūsų, berniukų…“ žiūrovai išvys ir žaviąją Jolantą Leonavičiūtę. Naujoje juostoje ji vaidina kartu su pagrindinius personažus įkūnijančiais garsiais aktoriais Audriumi Bružu, Leonardu Pobedonoscevu, Kirilu Glušajevu ir Mantu Vaitiekūnu.

„Šiuo metu galiu atskleisti tik tiek, kad komedijoje „Tarp mūsų, berniukų…“ aš vaidinu pati save. Daugiau apie mano vaidmenį su filmo kūrėjais esame sutarę kol kas nepasakoti. Man pačiai tai nauja ir labai įdomi patirtis – tai mano pirmasis vaidmuo kine“, – sako J. Leonavičiūtė.

Jolanta Leonavičiūtė Filmo kūrėjų archyvas
Jolanta Leonavičiūtė
Filmo kūrėjų archyvas

Jos aktoriniai sugebėjimai maloniai nustebino komedijos režisierių Kęstutį Gudavičių. „Būsiu atviras: iš pradžių kiek skeptiškai vertinau tai, kad Jolantą kviečiame filmuotis komedijoje – juk ji nėra aktorė. Tačiau pamatęs ją filmavimo aikštelėje savo nuomonę pakeičiau: mane tikrai nustebino Jolantos aktoriniai sugebėjimai. Filmavimo aikštelėje ji elgėsi labai natūraliai, greitai įsijautė į savo vaidmenį. Turiu pripažinti, kad Jolanta man yra tikras atradimas“, – teigia K. Gudavičius.

Vaizdo įraše – ištrauka iš komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ su Jolanta Leonavičiūte:

 

Filmo kūrėjų nuotraukose: akimirkos iš komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ filmavimo aikštelės su Jolanta Leonavičiūte.

Keturi pagrindiniai filmo aktoriai kartu su J. Leonavičiūte puikuosis ir filmo plakate. Kurdama jį komedijos kūrybinė grupė pasitelks visą Jolantos grožį ir žavesį. Plakatas bus pristatys jau netrukus, o dabar filmo kūrėjai dalijasi anonsiniu „Tarp mūsų, berniukų…“ plakatu ir tomis nuotaikingos fotosesijos akimirkomis, kurios į jį „netilpo“.

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ pagrindiniai aktoriai – Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitiekūnas ir Jolanta Leonavičiūtė Fotografas Tomo Kauneckas
Komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ pagrindiniai aktoriai – Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitiekūnas ir Jolanta Leonavičiūtė
Fotografas Tomo Kauneckas


Naujos lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų…“ herojai – keturi vaikystės draugai, vieną saulėtą dieną nusprendę įgyvendinti kiekvieno lietuvio svajonę – pažvejoti Norvegijoje ir pailsėti nuo rutinos, darbų, draugių, žmonų bei šeimų. Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų, ir visą kelią kalbasi apie jas. Šis filmas – tai šmaikšti, subtili, nuotykių kupina ir kartu labai atvira kelionė, apie kurią svajoja kiekvienas vyras, tačiau slapčia dalyvauti norėtų ir visos moterys. Juk kuri iš jų nenorėtų bent ausies krašteliu išgirsti, kodėl kai kuriems vyrams neužtenka vienos žmonos ir dviejų meilužių, kodėl kiti – užkietėję senberniai, kokių šeimos rūpesčių negali pakęsti jų vyrai ir ką apie moterišką patrauklumą mano plastikos chirurgas?

Komentarai